Jutro podam Wam wyniki poboru na Naszą nową Redaktorkę. Dzisiaj jeszcze nie wiem, muszę się z tym przespać, przemyśleć to wszystko. + jutro grafik bloga.
Przed: Ekhem, jaaaa. SSSłłit różowe seduszko i dzióbek + lewitujące kolczyki. Mega.
Po: B r a k wszelkich możliwości.
Przed: Ni to ładne, ni to normalne. Darmówka to Ty. Cała.
Po: Yhym, tya..
Ocena końcowa: B R A K
(nie potrafię tego ocenić, niestety nie używam ocen ujemnych. a szkoda.)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz