piątek, 21 października 2011

Mileycyrus9934.

Jutro podam Wam wyniki poboru na Naszą nową Redaktorkę. Dzisiaj jeszcze nie wiem, muszę się z tym przespać, przemyśleć to wszystko. + jutro grafik bloga.

Przed: Ekhem, jaaaa. SSSłłit różowe seduszko i dzióbek + lewitujące kolczyki. Mega.
Po: B r a k wszelkich możliwości.

Przed: Ni to ładne, ni to normalne. Darmówka to Ty. Cała.
Po: Yhym, tya.. 

Ocena końcowa: B R A K 
(nie potrafię tego ocenić, niestety nie używam ocen ujemnych. a szkoda.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz