niedziela, 20 maja 2012

#17 Slow,love,slow.


Dawno nie dodawałam mojej stylizacji. Postanowiłam nieco nadrobić moje zaległości. Przez pewien czas nie miałam totalnie pomysłu, co na siebie założyć.. Jednak coś mnie natchnęło i proszę, co się narodziło :)

Top - Bonjour Bisou/sh
Koszula - Archive/sb
Kamizelka - Mr./sb
Spódnica - Bonjour Bisou/sb
Pasek1 - Fallen Angel/sb
Pasek2 - Riviera/sh
Torebka1 - Fallen Angel/sb
Torebka2 - Monte Carlo
Kokarda - Marc Jacobs/sb
Buty - Bonjour Bisou/sb

Już dawno planowałam użyć tych butów i spódnicy, niestety nie miałam jak dotąd pomysłu. Jednakże w końcu mnie olśniło.. Może ten outfit nie powala na kolana, niemniej jednak ja jestem z niego zadowolona ;)




3 komentarze: