Witajcie Kochani!
ah, wyjechałam na komunie kuzyna, już w tą niedziele ją ma.
ciesze się że ma internet, bo umarłam bym . ( :
blazer - WOTW
kokarda - pretty'n love
spódnica1 - pretty'n love
spódnica2 - BASIC
kopertówka - darmówka
buty - VOLIE
CENA STYLIZACJI - 9 sd & 197 sm . c( :

bomba, po prostu bomba. ^^
OdpowiedzUsuńzgadzam sie XD
OdpowiedzUsuńNiezły pomysł, by użyć tej cudnej spódniczki jako bluzki. :)
OdpowiedzUsuńPrześlicznie to połączyłaś :)
OdpowiedzUsuńśliczne użycie spódniczki :D
OdpowiedzUsuń