Coś o stroju: zrobiłam go specjalnie dla tej torebki. Zwykły, codzienny strój.
+ czy moja lalka nie wygląda czasem trochę jak podpita? hahah
okulary- Beastly
futerkowa kamizelka- archive/ sb
koszula- archive/ sb
top- RIO
krzyż- Sofia (?)
naszyjnik- archive
pasek- darmowy
spodnie- projekt hiruki
torba ♥ - Bizou/ sb (mój nowy nabytek)
buty- archive/ sb
hiruki


Wow... Kocham te buty . ; ) Stylizacja świetna. Ah... Wspaniale. 5/5. ; D
OdpowiedzUsuńLadyYorkLove
ahh dzięki, dzięki :)
Usuńhiruki
Super stylizacja ; )
OdpowiedzUsuńdziękuję c:
Usuńhiruki
Swietna stylizacja i moj ulubiony song ^^
OdpowiedzUsuńmarina034