niedziela, 13 maja 2012

Metamorfoza Aszlei10


Przed - Ymm , jedyne co mi przeszkadza to usta , dziwny krzyż na szyi oraz wysoko uniesione oczy. 
Reszta jest w porządku. Makijaż fajny . 

Po - Em, no cóż. Wyszłam z wprawy. :))


Przed - Zakochałam się, stylizacja jest cudowna. Naprawdę!
Po - Taka tam , fajna stylizacja :D

Ocena : 5-

3 komentarze:

  1. Ślicznie, mnie też b. podoba się stylizacja `przed`

    OdpowiedzUsuń
  2. Makijaż " po " jest po prostu idealny ! Starannie wykonany, dobrze dobrane kolory. W życiu bym takiego nie zrobiła, ja niestety nie mam talentu. ; / Zawsze wyjdzie mi krzywy. ; P

    Ogólnie fajna metamorfoza, ubiór " po " też ładny.

    LadyYorkLove

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie lubię włosów z 'po', jednak makijaż przypadł mi do gustu, wersja 'po' ubioru - myślę że jest fajna, jednak teraz troszkę pospolita, ogólnie bardzo mi się podoba blog oraz metamorfoza.
    Bardzo dziękuję : * !
    Aszlei10 ♥

    OdpowiedzUsuń