Makijaż " po " jest po prostu idealny ! Starannie wykonany, dobrze dobrane kolory. W życiu bym takiego nie zrobiła, ja niestety nie mam talentu. ; / Zawsze wyjdzie mi krzywy. ; P
Ogólnie fajna metamorfoza, ubiór " po " też ładny.
Nie lubię włosów z 'po', jednak makijaż przypadł mi do gustu, wersja 'po' ubioru - myślę że jest fajna, jednak teraz troszkę pospolita, ogólnie bardzo mi się podoba blog oraz metamorfoza. Bardzo dziękuję : * ! Aszlei10 ♥
Ślicznie, mnie też b. podoba się stylizacja `przed`
OdpowiedzUsuńMakijaż " po " jest po prostu idealny ! Starannie wykonany, dobrze dobrane kolory. W życiu bym takiego nie zrobiła, ja niestety nie mam talentu. ; / Zawsze wyjdzie mi krzywy. ; P
OdpowiedzUsuńOgólnie fajna metamorfoza, ubiór " po " też ładny.
LadyYorkLove
Nie lubię włosów z 'po', jednak makijaż przypadł mi do gustu, wersja 'po' ubioru - myślę że jest fajna, jednak teraz troszkę pospolita, ogólnie bardzo mi się podoba blog oraz metamorfoza.
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję : * !
Aszlei10 ♥