Aniula, musimy się pożegnać. Jesteś bardzo fajną, sympatyczną osobą z ogromną dozą ciepła dla innych. Wniosłaś tutaj wiele za do serdecznie dziękuję Ci. Niestety czas się już skończył. Dziękuję Ci za twą pracę, za poświęcony czas. Mam nadzieję, że do końca nie opuścisz Nas i będziesz czasem zaglądać tu :) Przy okazji życzę Ci szczęścia na swej drodze na Stardoll.
Pozdrawiam - Saritka1995.
Oczywiście . Nie opuszcze Was .
OdpowiedzUsuń