Moja wena na tworzenie nagłówków uciekła, a wszystko przez incydent, który ma teraz miejsce. Niejaka Roszpunka_love kopiuje żywcem moje nagłówki na swoim blogu (stardoll-by-vik.blogspot.com). Podpisuje moje prace swoim nickiem. A co najlepsze - przerabia je w taki sposób, że.. lepiej o tym nie wspominać. Kiedy weszłam na jej 'pseudobloga', załamałam się. No cóż, i takie dzieffczynki są na tym świecie..
Mam do Was (niestety) małą prośbę. Chciałabym, abyście nieco uprzykrzyli jej życie. Napiszcie w jej Księdze krótką informację :) Może to zadziała, bo moje informacje nie działają na nią. A nie chcę, by ktoś przywłaszczał sobie moją pracę i jeszcze zarabiał na niej...
Pozdrawiam - Saritka1995.
To "uprzykrzanie życia" jest moim zdaniem, fatalnym pomysłem. Ja miałam niedawno sytuacje, że jakaś osoba podawała się za kogoś z moimi zdjęciami. Pogroziłam trochę policją i trochę osóbka się zdziwiła. Jeśli bardzo chcesz ubiegać się o swoje prawa, idź na policję. Masz prawo do tego, ponieważ chodzi tutaj o prawa autorskie, czyli o własność intelektualną. Z drugiej strony, polecam oznakowanie wszystkich nagłówków znaczkiem ©, bo on pozwala ubiegać się o te prawa. Jeżeli jesteś raczej pokojową osobą, napisz do niej, wytłumacz, że jeśli nie przyzna się do wszystkiego, nie usunie i nie przestanie kraść, pójdziesz na policje. Myślę, że to powinno pomóc.
OdpowiedzUsuńJeśli masz jeszcze jakieś pytania, to możesz pisać na moje konto na stardoll - Lady_Dakota. Pozdrawiam.
Zgadzam się z Dakotą. Spróbuję coś do tej dziewczyny napisać, jednak nie sądzę, że to bardzo pomoże. Może jedynie trochę...
OdpowiedzUsuńLadyYorkLove
Weszłam na tego bloga nie dość że kradnie i przerabia twoje nagłówki to jeszcze pisze np. że męczyła się nad tym nagłówkiem 2 godziny. Ale tak naprawdę ty go robiłaś ona je przerabia na najgorsze nagłówki jeszcze te napisy są zrobione w Paincie .. Powinnaś ją .. Mam nadzieję że przestanie to robić. Pozdrawiam misskesha002
OdpowiedzUsuńPowinnaś ją zgłosić .
UsuńZgadzam się z Dakotą i LadyYorkLove, chociaż patrząc na jej wpisy pod TWOIMI nagłówkami na pewno rozmowa z nią za bardzo nie pomoże, ale warto spróbowac
OdpowiedzUsuńNie wierzę hahaha po prostu wybuchłam śmiechem gdy zauważyłam twoje przerobione nagłówki. W każdym razie nie martw się :D
OdpowiedzUsuńhiruki