Na razie muszę wstrzymać się z graficzeniem. Całą pracę, jaką zrobiłam dla Smuack diabli wzięło. Wczoraj niestety mój laptop 'doznał' małej kontuzji, bowiem pękł mi ekran i musiałam oddać go. Głupia ja nie pomyślałam, żeby zgrać wszystkie pliki -,- Obiecuję, jak tylko da się ściagnąć Gimp'a na stary komputer wezmę się do pracy, w co szczerze wierzę.
Tylko mi musiało się takie coś przydarzyć...
A tak na marginesie - coraz częściej zastanawiam się, czy aby nie odejść ze Stardolla.. Bo czy to ma jeszcze jakiś sens?
Pozdrawiam - Saritka1995.
+ jutro podam wyniki castingu. Mam wielkiego kandydata, ale jeszcze przez noc przemyślę to i dokładniej się mu przyjrzę. Miejcie się na baczności :)
NIE ODCHODŹ! Jesteś dla wielu inspiracją.
OdpowiedzUsuńProszę,zostań. ;c
Dziękuję Kochana ;*
UsuńJa bym nie chciała, żebyś odeszła, bo jesteś dla mnie często inspiracją ;F Ale oczywiście to chyba twój wybór, nie ;) Tylko błagam! Nie pisz w prezentacji, że odchodzisz ze stardoll (Jeśli się na to zdecydujesz, lub nie usuniesz konta ;( ), bo zaraz wypadnie na ciebie banda dziewczynek, które zaraz napiszą po 10 komentarzy typu; O, widzę że odchodzisz ze stardoll, może dasz mi konto jak tu już nie jesteś?
OdpowiedzUsuńAle moja odpowiedź brzmi- Rób co chcesz, nie będę ciebie zmuszać ;)
Nie, nie będę nic pisać.. Masz rację ;3
UsuńNie chcę, żebyś odeszła! Kto by prowadził bloga?! Jestem ciekawa kto to ;3.
OdpowiedzUsuńJa wiem kto to będzie,nie trudno się domyślić . ;D
OdpowiedzUsuńi trzeba myśleć . xdd
pzdr. ; d
O Boże, to coś Ty z tym laptopem robiła :)? Ale jak strzelił Ci ekran, to z dyskiem chyba nic się nie stało - możesz z niego zrzucić te pliki na inny komputer.
OdpowiedzUsuńOdnośnie odejścia ze stardolla - chyba każda osoba przechodzi taki czas, że ma chęć rzucić stardoll. A potem się wraca, bo szkoda tej kasy w to wszystko władowanej :x
Z dyskiem nie, ale oddałam już laptopa i nie zgrałam nic, bo jestem guuuupia i zapomniałam -,- a co z nim robiłam? nic, stał na biurku albo leżał na łóżku i tyle. Może się coś z ciepła.. nie mam pojęcia..
UsuńNo tak, wiem, że każdy. Ale szkoda mi niektórych ludzi...
A no to szkoda, że zapomniałaś. Może faktycznie z przegrzania pękł mu ten ekran.
Usuńwłasnie tak mi się zdaję.. no ale mam nadzieję, że szybko go naprawią :)
UsuńJa dodałam swoje zgłoszenie dzisiaj (9 lipca) o godzinie troszkę przed 10.00. Zwróciłaś na nie uwagę czy już za późno?
OdpowiedzUsuńzwróciłam, zwróciłam ;D
UsuńDziękuję :D
UsuńWłaśnie napisałam do Cb na czacie, pytając się o to. Heh, nie zauważyłam że odpisałaś tutaj :)
UsuńOj, bo widzisz, rzadko siedzę na Czacie :)
Usuń