czwartek, 19 lipca 2012

Przepraszam.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. No cóż nie będę przedłużać tylko od razu przejdę do rzeczy.
Bardzo przepraszam Was czytelników, całą blogową ekipę ,a najbardziej Sarę. Zaniedbałam bloga i was wszystkich. Sara wiem ,że się na mnie zawiodłaś , wiem i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Kończyłam szóstą klasę i miałam wielkie zamieszanie w szkole. Od września też wątpię ,że będę miała dużo czasu, ponieważ idę do klasy sportowej. Na głowie będę miała naukę, treningi i znając życie inne problemy.
W wakacje też nie będzie mnie za często, ponieważ teraz piszę do Was z Włoch. Obiecuję Wam ,że zawsze gdy będę miała czas dodam jakąś metamorfozę, ale nie będzie to już tak jak kiedyś. Jeszcze raz przepraszam , Ania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz