Przed - Nie podoba mi się. Włosy nie pod kolor brwi. Usta wyglądają na sztuczne i są według mnie za duże.
Makijaż jest krzywy i nie podoba mi się. Kolory są ładne, ale oczy są pomalowane w sposób niedokładny.
Kolczyk w prawym uchu jest za duży. Mogło być lepiej.
Po - Jestem zadowolona z efektu końcowego. Makijaż wyszedł tak jak chciałam. Może nie jest to praca na tyle dobra jak praca Zgonix lub Sary ,ale podoba mi się :)
Po - Zbyt blado. Nie przekonuje mnie ta stylizacja.
Po1 - Tak jak lubię, zabawa kolorami! Pomarańcz i żółć to świetne połączenie, jak wam się podoba?
Po2 - Jestem bardzo zadowolona, kolorystyka nie jest już może tak żywa i rzucająca się w oczy , ale moim zdaniem stylizacja robi całkiem niezłe wrażenie.
Ocena : 4-
Dobra rada : W swoich stylizacjach używaj żywszych kolorów, które nadadzą stylizacją charakteru!


No nawet nie przesadzaj, że makijaż nie jest tak dobry jak w moich pracach! Twój jest o niebo lepszy! Bardzo mi się podobają stylizacje 'PO', zwłaszcza ta druga, a makijaż jest wspaniały. Dziękuję za pomoc w robieniu metamorfoz ;).
OdpowiedzUsuńNajbardziej podoba mi się stylizacja pierwsza :) wszystko ładnie, pięknie :)
OdpowiedzUsuń