Sklep ten ostatnio robi nam wielkie niespodzianki. Na początku podeszłam do niego bardzo sceptycznie, jednak gdy ujrzałam te ubrania -świetnie wykonane, a na dodatek w świetnych cenach, uznałam, że myliłam się. Wczoraj weszła nowa kolekcja - głównie sukienki, buty. Torebki mało ciekawe. Z tych wszystkich 'cudeniek' wybrałam trzy najlepsze.
I - maxi granatowa - świetna sukienka z ciekawym rozcięciem. Jest bardzo uniwersalna,
można użyć tylko dołu, a górę zakryć. Polecam.
II - biała asymetryczna sukienka - najpiękniejsza sukienka z całej kolekcji. Uwielbiam biel,
a ta sukienka jeszcze bardziej podkreśla jego piękność :) Piękny, piękny!
III - botki z ćwiekami - ciekawe buty dla osób ceniących praktyczność. Łatwe w wkomponowaniu
do każdej stylizacji.
I - sukienka - NELLY.COM| futerko - IT GIRLS| torebka - GUCCI| szpilki - VELVET ORCHID
II - sukienka - NELLY.COM| futerko - LE| szpilki - ELLE| torebka - DKNY
III - spódnica - LE| top - CLAIRE| płaszcz - NELLY.COM| botki - NELLY.COM| kopertówka - BONJOUR BISOU| pasek - LE
Która stylizacja jest najlepsza? Zrobiłyście już zakupy w Nelly.com?




Ciuchy świetne, a stylizacje jeszcze lepsze :) Piękne sukienki i buty. Wybrałabym jeszcze te czarne, podobne do tych z YH :D
OdpowiedzUsuńUwielbiam artykuły z serii must have. Kupiłam już granatową sukienkę, zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia <3
OdpowiedzUsuńnajj. pierwsza xD
OdpowiedzUsuńnr 1;0
OdpowiedzUsuńFruzia331