czwartek, 27 grudnia 2012

Pomocna dłoń, czyli FAQ.


Nie wiem, czy ten dział będzie tutaj często używany, ale dobrze, żeby był. Od dzisiaj, jeśli macie jakieś kłopoty, problemy (np. ze Stardoll Academy, z samym stardolllem, a może bloggerem) wraz z Naszymi redaktorkami postaramy się Wam pomóc. Obiecujemy, że każdy Wasz problem postaramy się rozwiązać, a na każde Wasze pytanie udzielimy wyczerpującej i pełnej odpowiedzi :) 
Zachęcam do zadawania pytań. 

Serdecznie pozdrawiamy!

1 komentarz: