Nie wiem, czy ten dział będzie tutaj często używany, ale dobrze, żeby był. Od dzisiaj, jeśli macie jakieś kłopoty, problemy (np. ze Stardoll Academy, z samym stardolllem, a może bloggerem) wraz z Naszymi redaktorkami postaramy się Wam pomóc. Obiecujemy, że każdy Wasz problem postaramy się rozwiązać, a na każde Wasze pytanie udzielimy wyczerpującej i pełnej odpowiedzi :)
Zachęcam do zadawania pytań.
Serdecznie pozdrawiamy!
Fajny byłby taki dział :P
OdpowiedzUsuńFruzia331