Przed: Twoja twarz jest bardzo ładna. Makijaż, choć został wykonany tylko w jednym kolorze, bardzo mi się podoba i widać ze jest staranny. Inne zdanie mam co do pieprzyków. Są strasznie dziwnie rozmieszczone.
Po: Ja również wykonałam makijaż w szaro-burych barwach. Pozbyłam się pieprzyków, oraz trochę obniżyłam części twarzy.
Przed: Stylizacja jest prosta, ale bardzo przemyślana, przez co całość staje się interesująca. Nic bym nie zmieniła, no może buty :)
Po: Moja stylizacja jest w zupełnie innym stylu. Użyłam męskiego swetra, myślę ze to on nadaje tej stylizacji czegoś ciekawego. Połączyłam go z piękną czarną kurtka i również czarnymi spodniami. Jako dodatki wybrałam torbę do reki, buty na obcasie, tatuaże i piękne, duże okulary.


Podoba mi się wszystko po przemianie jest świetnie !
OdpowiedzUsuńkami151
Ogólnie to PRZEd warz jest orygianlna i kogoś mi przypomina ;]A w Po dodałaś uroku dzięki makijażowi i fryzurze.W stylizacjach jest świetne i ta PO,jak i PRZED.
OdpowiedzUsuńŚwietna metamorfoza ;) strój PO bardzo mi się podoba, co do makijażu to również jest udany, chociaż ja bym dodała odrobinke czarnego ;)
OdpowiedzUsuńswietny stroj PO *>*
OdpowiedzUsuńWszystko mi się podoba. :>
OdpowiedzUsuń