wtorek, 12 lutego 2013

Krytyka na Dywaniku.


Na dzisiejszą ocenę oczekują: tomek11111, MistAsh29634, 22Lucy22 oraz milkazuza

22Lucy22
 Saritka1995: Wieje z daleka kiczem i tandetą. Słodka bluzeczka w serduszka, kozaczki i spódniczka. Uu lala, mega zestaw. Bardzo mi się nie podoba, nie widzę tutaj absolutnie nic, oprócz nieudanego (lżej mówiąc oczywiście) outfitu. Zmień całość. Natychmiast. Jestem na NIE.
LadyKinga199: Jak ja nie cierpię wystających rękawów spod blazera! Stylizacja zwyczajna, nudna bez pomysłu. Nie wiem skąd wyrwałaś pomysł na założenie tego blazera. W ogóle tutaj nie pasuje! Na dodatek ta torebka. Radzę przemyśleć stylizację jeszcze raz. Jestem na NIE.

tomek11111
 Saritka1995: Zaczynając od głowy - ciekawa fryzura, fajnie pocieniowane włosy. Z twarzą niestety jest już gorzej. Bardzo nie lubię kolczyków, szczególnie takich. Przecież one oszpecają! Sweterek khaki fajnie kontrasuje z blondem włosów. Spodnie, a może to legginsy to pomyłka. Nie dość, że pogrubiają nogi dollki, to na dodatek są brzydkie. Jestem na NIE.
LadyKinga199: Piękna medoll *.* Co do stylizacji - buty za bardzo udziwnione. Brak torebki i jakiejś kamizelki/blazera dają pustkę w stylizacji. Uwielbiam połączenie "gnijącej" zieleni oraz złota. Stylizacja nie jest zła, ale mogłaby być lepsza. Widzę że masz talent. Nie zmarnuj go. Na razie jestem na NIE.

MistAsh29634
Saritka1995: Bardzo miły wygląd całościowy. Choć stylizacja nie powala na kolana, nie jest mega zjawiskowa, to jest poprawna. Trudno znaleźć tutaj błąd czy nawet cokolwiek skrytykować. Niemniej jednak jestem na NIE (nie widzę tutaj niczego, co wpada w oko. Ale jest poprawnie)
LadyKinga199: Jak ja nie lubię dawać negatywnych komentarzy. Niestety, muszę i tutaj. To że stylizacja jest poprawna daje duży plus. Kolorystycznie - wspaniale! Niestety to nie wystarczy. Jest tak jakoś nijako co daje efekt "odrzucenia". Nie wspomnę o włosach które są dziwne. Gdyby były dodatki ożywiłyby całość. Jestem na NIE.

milkazuza
Saritka1995: Fajny set, typowy casual w sportowym wydaniu. Nie rozumiem tylko, dlaczego tak fajna stylizacja została wręcz oszepecona dodatkami - typu - bandanka, buty a'la lity i tatuaże (o wiele lepiej sprawiłby się tutaj czarny). Przy kolejnym outficie lepiej dobierz dodatki, bo to one często grają pierwszą rolę. Jestem na TAK. (i tak jest to wg mnie najlepsza stylizacja)
LadyKinga199: NIE, NIE, NIE!!! Znów te buty, jak je widzę okropnie się bulwersuję. Zniszczą one każdą ładną stylizację. Kołnierzyk jest zbędny (mimo że jest ładny). Brak torebki (fajnie by było założyć bordową) jest niedopuszczalny. Spodnie pasują do całej reszty. Połączenie bluzki i kamizelki - mniam *.* No powiedzmy że jestem na TAK.



Która stylizacja jest według Was najlepsza? Głosujcie. 


6 komentarzy:

  1. żadna ze stylizacji mnie jakoś szczególnie nie zachwyciła ;P ale zagłosowałam na ostatnią.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za tak ;) -milkazuza

    OdpowiedzUsuń
  3. Oddałam swój głos na ostatnią stylizację, jest ładna. :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Ostatnia jest najlepsza z tych wszystkich.Głos na milkazuza :]

    OdpowiedzUsuń
  5. i nie....znowu wyglądam okropnie, przyznaję szczerze :( dlaczego teraz?! Toż to była tylko chwila

    OdpowiedzUsuń