W tym etapie będziecie musieli stworzyć stylizację zgodnie z tematem grupy, w której zostaliście przypisani. Nie pomylcie się i wyślijcie Waszą pracę do odpowiedniej grupy i osoby, jeżeli pomylicie się wtedy Wasza praca zostaje zdyskwalifikowana. Wasze prace wysyłacie na maile zgodnie z osobą-opiekunem grupy. Jeżeli Wasza praca zostanie dostarczona, dostaniecie maila z odpowiedzią. W tym momencie dopiero Wasza praca zostanie przyjęta do konkursu. W każdej grupie jest opiekun, nie tylko po to, aby wybierał najlepsze pracę, ale także dlatego, aby w razie jakichkolwiek wątpliwości pomóc w stworzeniu stylizacji. Jednak jego ingerencja może dotyczyć jedynie opinii i delikatnych zmian. Co ważne - Wasza stylizacja nie może i nie mogła być nigdzie publikowana. Jeżeli zobaczymy, że była już ona gdziekolwiek pokazywana zostanie ona natychmiast zdyskwalifikowana! Podobnie będzie z proszeniem o głosy. Obróbce mogą ulegać jedynie nogi proste u Doll, prace z innymi przeróbkami będą także natychmiast dyskwalifikowane!
Przypominam przypis do grup - KLIK
PRACE WYKONUJEMY TYLKO NA SWOICH DOLLKACH!
(MOGĄ BYĆ TWORZONE W STARPLAZIE)
NALEŻY PODPISAĆ SWOJĄ PRACĘ SWOIM STARDOLLOWYM NICKIEM!
CZAS ODDAWANIA PRAC: 7.09 (do końca dnia)
PRACE WYKONUJEMY TYLKO NA SWOICH DOLLKACH!
(MOGĄ BYĆ TWORZONE W STARPLAZIE)
NALEŻY PODPISAĆ SWOJĄ PRACĘ SWOIM STARDOLLOWYM NICKIEM!
CZAS ODDAWANIA PRAC: 7.09 (do końca dnia)
Teraz najważniejsze - tematy Waszych stylizacji.
Życzymy powodzenia!






Hnmm.. nie mam pojęcia co stworzyć..
OdpowiedzUsuńPuść wodze wyobraźni!
UsuńSkaczę z radości, jeans. :3
OdpowiedzUsuńPowodzonka Marczepanie <3
UsuńMozna uzywac wszystkich ubran dostepnych w starplazie czy tylko te co mamy?
OdpowiedzUsuńMożna uzywać Starplazy :)
UsuńCale szczescie :D
UsuńGrupa Sar ma najlepsze zadanie, aczkolwiek cieszę się bardzo z przeźroczystości :)
OdpowiedzUsuńTeoretycznie tak, ale inne grupy mają troszkę większe pole do popisu :)
UsuńTak, masz racje :D
UsuńOMG!Ja mam grupę neonową!Trudne i jeszcze sobie tak myślę czy ja mam coś neonowego w szafie!?
OdpowiedzUsuńa38013
Zawsze możesz użyć ubrań ze Starplazy :)
UsuńHah, dziękuję za taki temat :3 Po zakończeniu konkursu stylizacje będzie można gdzieś publikować?
OdpowiedzUsuńPo zakończeniu tak :)
UsuńNie ma konkursu - miliony pomysłów na stylizacje. Jest konkurs -głowa pusta xd True story :P Fruzia331
OdpowiedzUsuńczas oddania prac do 7WRZESNIA?! o co chodzi?!
OdpowiedzUsuńmandaryna1996
Masz wysłać pracę do wyznaczonego dnia w terminie.
UsuńI CZY PRACE MAJĄ BYC PODPISANE?
OdpowiedzUsuńTak.
UsuńTrafiłam na jeans. I bardzo mnie to cieszy. x3
OdpowiedzUsuńbad_lady123 :)
Jezu, geometryczne xd Jakoś dam radę
OdpowiedzUsuńCzerń!
OdpowiedzUsuńMogło być trudniej, więc naprawdę jest bardzo fajnie (:
Mam tylko pytanko: wszystko ma być w czerni? Czy tylko większość?
Zależy. Ma byc gustownie i tak, aby czerń została jak najlepiej wyeksponowana.
UsuńReady, i wysłał go do LadyPrincesslov.
OdpowiedzUsuńMissYesebel
Czy można używać ubrań ze StarDesign?
OdpowiedzUsuńTak, to ubrania w końcu :)
UsuńAle się cieszę z neonów c: Mam już gotową stylizację i niedługo ją prześlę. Cieszę się, że mam Sandrę w drużynie :D
OdpowiedzUsuńCzy przezroczyte ubranie ma odgrywać główną rolę w stylizacji czy po prostu ma tam być?
OdpowiedzUsuńPytanie już nieważne :)
UsuńWłaśnie, czy ubranie przezroczyste ma odgrywać główną rolę? Aha, jeszcze mam pytanie czy do opiekunów mamy wysyłać link z pracą czy po porostu jako załącznik ?
OdpowiedzUsuńmoja praca doszła? :D
OdpowiedzUsuń