czwartek, 29 sierpnia 2013

Bitwa na Style - 1 etap.



W tym etapie będziecie musieli stworzyć stylizację zgodnie z tematem grupy, w której zostaliście przypisani. Nie pomylcie się i wyślijcie Waszą pracę do odpowiedniej grupy i osoby, jeżeli pomylicie się wtedy Wasza praca zostaje zdyskwalifikowana. Wasze prace wysyłacie na maile zgodnie z osobą-opiekunem grupy. Jeżeli Wasza praca zostanie dostarczona, dostaniecie maila z odpowiedzią. W tym momencie dopiero Wasza praca zostanie przyjęta do konkursu. W każdej grupie jest opiekun, nie tylko po to, aby wybierał najlepsze pracę, ale także dlatego, aby w razie jakichkolwiek wątpliwości pomóc w stworzeniu stylizacji. Jednak jego ingerencja może dotyczyć jedynie opinii i delikatnych zmian. Co ważne - Wasza stylizacja nie może i nie mogła być nigdzie publikowana. Jeżeli zobaczymy, że była już ona gdziekolwiek pokazywana zostanie ona natychmiast zdyskwalifikowana! Podobnie będzie z proszeniem o głosy. Obróbce mogą ulegać jedynie nogi proste u Doll, prace z innymi przeróbkami będą także natychmiast dyskwalifikowane! 

Przypominam przypis do grup - KLIK

PRACE WYKONUJEMY TYLKO NA SWOICH DOLLKACH! 
(MOGĄ BYĆ TWORZONE W STARPLAZIE)

NALEŻY PODPISAĆ SWOJĄ PRACĘ SWOIM STARDOLLOWYM NICKIEM!

CZAS ODDAWANIA PRAC: 7.09 (do końca dnia)

Teraz najważniejsze - tematy Waszych stylizacji. 







Życzymy powodzenia!

31 komentarzy:

  1. Hnmm.. nie mam pojęcia co stworzyć..

    OdpowiedzUsuń
  2. Mozna uzywac wszystkich ubran dostepnych w starplazie czy tylko te co mamy?

    OdpowiedzUsuń
  3. Grupa Sar ma najlepsze zadanie, aczkolwiek cieszę się bardzo z przeźroczystości :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Teoretycznie tak, ale inne grupy mają troszkę większe pole do popisu :)

      Usuń
  4. OMG!Ja mam grupę neonową!Trudne i jeszcze sobie tak myślę czy ja mam coś neonowego w szafie!?

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  5. Hah, dziękuję za taki temat :3 Po zakończeniu konkursu stylizacje będzie można gdzieś publikować?

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie ma konkursu - miliony pomysłów na stylizacje. Jest konkurs -głowa pusta xd True story :P Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  7. czas oddania prac do 7WRZESNIA?! o co chodzi?!

    mandaryna1996

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Masz wysłać pracę do wyznaczonego dnia w terminie.

      Usuń
  8. Trafiłam na jeans. I bardzo mnie to cieszy. x3

    bad_lady123 :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Jezu, geometryczne xd Jakoś dam radę

    OdpowiedzUsuń
  10. Czerń!
    Mogło być trudniej, więc naprawdę jest bardzo fajnie (:

    Mam tylko pytanko: wszystko ma być w czerni? Czy tylko większość?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zależy. Ma byc gustownie i tak, aby czerń została jak najlepiej wyeksponowana.

      Usuń
  11. Ready, i wysłał go do LadyPrincesslov.

    MissYesebel

    OdpowiedzUsuń
  12. Czy można używać ubrań ze StarDesign?

    OdpowiedzUsuń
  13. Ale się cieszę z neonów c: Mam już gotową stylizację i niedługo ją prześlę. Cieszę się, że mam Sandrę w drużynie :D

    OdpowiedzUsuń
  14. Czy przezroczyte ubranie ma odgrywać główną rolę w stylizacji czy po prostu ma tam być?

    OdpowiedzUsuń
  15. Właśnie, czy ubranie przezroczyste ma odgrywać główną rolę? Aha, jeszcze mam pytanie czy do opiekunów mamy wysyłać link z pracą czy po porostu jako załącznik ?

    OdpowiedzUsuń