Noo lepiej, lepiej. Wole sobie doładować ss i cieszyć się stardollarami, albo czekać na ładną kolekcje i mieć coś z tego że wydałam kase niż mieć tylko z tego kilka odwiedzin i komentarzy.
Saritko tu się nie zgodzę. Przecież nikt ci nie każe kupować "badziewnej kolekcji". Jest to twój własny wybór. Stardollary jeszcze nie mają limitów czasowych więc można je przechowywać na jakieś cenniejsze ciuchy, lub po prostu ładniejsze.
Powiem tak, ja osobiście bym chciała wygrać. Ale aż tak dużo sd nie trzeba wykorzystać. Ja zrobiłam loterie sponsorowaną na pewnym blogu. I jest taki warunek że MUSZĄ napisać w KG i że nagrody rozdam dopiero gdy przejdę dalej. Wysłałam około 30 wiadomości i przez to parę osób (czyli dość dużo) mnie odwiedziło =)
I tak wygrają mandarynkowe turki i plastiki. ._. Ale i tak mnie rozpieprzyla jedna dziewczyna co tak do mnie napisała: Hej , zagłosuj na mnie na msw, chcę udowodnić że nie tylko plastiki wygrywają. Weszłam do jej apartamentu, i co widzę? Tak zwane stardollowe EMO, pokemona czy jak kto inny widzi. Zawsze sobię inaczej wyobrażałam MSW, niż te, które nimi zostały i te, które chcą zostać.
Jakaś dziewczyna pisała chyba na CS, że szanse mają ci bogaci którzy mają dużo czasu na spamowanie. Według mnie ten konkurs jest bez sensu. To oczywiste, że chciałabym wygrać bo nagrody są niezłe i fajnie by było mieć tą "sławe" na stardoll ale szkoda mi kasy na te wszystkie transmitki i przede wszystkim nerwów.
Ujmę to tak, ten konkurs to bardzo dochodowy biznes. Użytkownicy głupieją, wydają majątek na doładowania, a administracja zaciera tylko ręce. Jak tak dobrze się nad tym zastanowić to zamiast wydawać pieniądze na doładowania, które zostaną przeznaczone na transmitki to można zaoszczędzić i za jakiś czas kupić sobie tego iPada, który oferuje administracja w ramach pierwszego miejsca. Tak samo 2000sd, można więcej kupić poprzez doładowanie :) Nie wiem jaki sens widzą w tym użytkownicy, ale wiem jaki zamysł był administracji, gdy wymyślili takowy konkurs. Z tych pieniędzy, które przez ten miesiąc wpłyną na konto administracji mogą zakupić setki takich iPadów. Więc radzę zastanowić się wszystkim, którzy biorą udział w tej całej "zabawie" czy jest jakiś głębszy sens tego niż pozbycie się kilkuset złotych :)
Całkowicie się zgadzam. lepiej jak już chcą wydać kasę na SD, to już wydać na rózne ciuchy, bo i wiecej dla nas radosci z nich, i chociaz zostana w naszym kapitale. A w msw? Nkt nie ma szans kto ma talent, a tylko ten co tak jak powiedzialas ma kase! Zero.
Tak, iPad to dzisiaj już przeżytek :) Elektronika posuwa się co chwilę naprzód i są już o wiele ciekawsze gadżety niż to :) A sd można świetnie spożytkować np. poprzez szukanie okazji w bazarze czy też zakup ubrań z najnowszych dostaw. Sd można również poświęcić na "podreperowanie" naszego apartamentu. Jest wiele możliwości zamiast wydawania wszystkiego na transmitki i spam :) Tylko nie każdy jeszcze dojrzał do takiego toku myślenia, ale przyjdzie to z czasem
Wgl nie wiem jak ludzie mogą wydawać tyle kasy na jakąś gre. Żeby jeszcze można coś za to dostać to rozumiem. Gdyby teraz z dnia na dzień strona została skasowana to dopiero by się działo. (Chociaż tak się nie stanie bo admini nieźle zarabiają na nas) Przyznaję, że sama troche kasy już wydałam na doładowania ale to co się dzieje to mnie po prostu przeraża.
MSW to tylko darmowe wydawanie pieniędzy realnych[np: złotówek, euro czy dolarów], a następnie pieniędzy wirtualnych [stardollarów]. Spójrzmy na to z innej perspektywy. Żeby wygrać [lub znaleźć się w finałowej 3] trzeba wydać setki, jak nie tysiące złotych, a na stardoll są miliony dziewczyn, czy chłopaków, którzy chcieliby zostać MSW, z różnych względów. Czy to ze zwykłej satysfakcji, czy to z stardollowej sławy, powody są różne, a ochotników nie brakuję. Te całe MSW to największa maszynka do pieniędzy jaką wymyśliła ekipa stardollowej administracji. Myślicie, że z czego płacą dla swoich pracowników, płacą z tego co zarobią dzięki nam, a przy wyborach na Miss Stardoll Word któś kto chce wygrać nie żałuje pieniędzy[dwóch wcześniej wymienionych] Administracja zbija na tym setki tysięcy, jak nie miliony złotych [nie orientuje się, gdzie znajduje się siedziba sd, więc piszę o złotówkach].
Kolejną perspektywą jest sam użytkownik, który startuje do wyborów MSW. Moim zdaniem nie robi tego dla 'atrakcyjnych nagród' tylko dla 'sławy', czy też samego siebie. Przecież takie coś jak zostanie Miss Świata, nawet tego wirtualnego jest wielki osiągnięciem, o którym [nie okłamujmy się] każdy marzy, bez względu na to do jakiego fan domu należy, albo jaki styl przedstawia.
Mimo wszystko MSW jest wielką szansą na 'bogate stardollowe życie', w którym i tak nic nie osiągniemy bez pieniędzy.
Sama 'startowałam' do MSW Timor-Leste [zmieniłam sobie narodowość xd], ale wydałam TYLKO 50 sd, a to logiczne jest, że prowadzi do porażki.
WIĘC JEŻELI CHCESZ WYSTARTOWAĆ DO MSW TO NAJPIERW SIĘ ZASTANÓW CZY CIĘ NA TO STAĆ. NIE WYDAWAJ PIENIĘDZY NA MARNE, NIE WARTO. LEPIEJ KUP SOBIE COŚ ŁADNEGO.
Nigdy nie startowałam oraz nie startuję w takich konkursach, na skalę światową. Moje konto nie jest jeszcze dopracowane, wiem że wiele osób przeważa na tej stronie z bardzo dużym stażem. Teraz zwiększyła się nieubłagalnie ilość wiadomości transmitowanych. Na tą godzinę rekord DNIA na wiadomości ogólnoświatowe to 1314! Można prosto obliczyć, że to wydane 6570 SD na pojedyncze, jedno sekundowe wiadomości na które i tak mało kto zwraca uwagę ( Chodzi o treść typu CG MSW. Ludzie bardziej zwracają uwagę na Bazaar itp, przynajmniej tak mi się wydaje. ) Ponad 6 tysięcy sd to ogromna suma.. Jeśli na prawdę ktoś się stara i codziennie wysyła tyle wiadomości, tracą cenny czas oraz REALNE PIENIĄDZE! Przekalkulowałam to na naszą najbardziej " opłacalną " ( w dużym cudzysłowie ) ofertę. Jeśli 2500 stradollarów kosztuje 92.25 zł, taka osoba na same wiadomości straci 242 złote i 43 grosze. To dla mnie nie wyobrażalna suma, za to spokojnie mogłabym kupić 2 PUDEŁKOWE, ciekawe gry.. Nie na stardollary, które znikają. Zastanawia mnie ile muszą zarabiać rodzice tych ludzi, żeby dawać im ponad 200 złotych na wirtualną walutę w grze. To chyba zdecydowana przesada, nie prawdaż?
A co by było gdyby administratorzy wyłączyli stronę? Tuż przed końcem MSW? Oni zarabiają na tej stronie MILIONY.. W tej chwili stardollowych członków jest 262 MILIONÓW 695 TYSIĘCY 494.. średnio, połowa z nich była przynajmniej raz Super Star. Przyjmijmy, że wydała 11 zł ( Jest to totalne minimum! ). W kieszeni adminów jest 1454019559,29 zł! Oczywiście, osoby ( zaliczam się do nich ) doładowywały je DUŻO WIĘCEJ RAZY. Jest to świetny dochód, ale gdyby czysto teoretycznie - skończyli z tym. Pieniądze wydaje się na korzyści z serwisu i ogólnie wirtualne ciuchy. Nagle.. NIE MA NIC. Ani czatów, ani apartamentów, ani tych nieubłagalnie drogich ubrań a raczej - jak to woli - kilku pikseli. I co? I co wtedy? Czy dało by ich się sądzić? NIE! Pieniądze wydaliśmy na swoje korzyści. Oni nam tych kont nie ukradli! Możemy z minuty na minutę stracić wszystko jeśli chodzi o wirtualne konto. Oczywiście czysto teoretycznie, po co admini mieliby wyłączyć serwery strony oraz zamknąć swój niewyobrażalnie owocny biznes.
Według mnie MSW jest całkiem dobrym pomysłem, bo dzięki temu w dość "łatwy" sposób można się stać sławnym. Nie trzeba robić grafik, nie musimy prowadzić bloga, liczy się nasza dolka. Inną sprawą jest spam. Ludzie, toż to logiczne, że KAŻDY chce wygrać, więc KAŻDY promuje się w inny sposób. Inni spamują w KG, drudzy piszą wiadomości transmitowane a trzeci reklamuje się na blogach. To logiczne, że każdy chce w jakiś sposób zabłysnąć. Problem polega na tym, że w tej chwili jest ponad 262 MILIONÓW użytkowników, a każdy z nich startuje. Z jednej strony to równość i sprawiedliwość, ale z drugiej strony mnóstwo spamu od stardollowych laików, którzy jeszcze do końca nie wiedzą o co chodzi w tej grze. Dlatego byłabym za tym, żeby przycisk do głosowania udostępnić tylko i wyłącznie osobom ze statusem Royalyty. Och, tak już czuję ten butthurt od nie superstar, (swoją drogą sama jestem nss, loltz) ale pomyślcie czy którykolwiek użytkownik który nigdy nie był ss ma szansę wygrać? Oczywiście, że nie. Więc do wuja Wacława, po co ten przycisk? Swoją drogą, zauważyłam, że więcej jest osób narzekających na ten wszechobecny spam, niż samych "spamiarzy". Do mnie jeszcze nikt nie napisał z prośbą o głosy ._. Nie wiem, może to dlatego, że nie darzę sympatią takie osoby, czy coś~ Co jak co, polecam wziąć udział w konkursie, ponieważ nagrody są dość warte. Powiecie "po co? Ipada można przecież kupić za swoje pieniądze". Ale przecież Ipad to nie jedyna nagroda. Zwyciężczyni dostaje także, lalkę Barbie ze swoją podobizną, 2000 sd (przeliczając na złotówki to ok. 142,50 zł)i własną ubierankę, a co najważniejsze PRESTIŻ. Cóż, nagrody spore ale nie dla zwykłej Stardollowiczki tylko dla tych lepszych, bogatszych, TEJ KTÓREJ SIĘ TO OPŁACA. Czyli innymi mówiąc: Spalonego kebaba z Turcji która ma "talent" bo jest w top projektantach. To wszystko co miałam do powiedzenia, dziękuje i dobranoc.
Wieszco, patrząc na niektóre Royalitki to mam wrażenie, że to jakas wielka pomyslka! W czym przeraszam Royality sa lepsze? Ze wydaly wiecej kasy na konto?! No sorry.. Prestiż, kłowiłabym sie z tym. Jak było z MSW rok temu? Wygrała naplatikowana dziunia z rózowa sukieneczka, a dziewczyna ktora miala talent do tworzenia pieknych obrazow druga.. no sorry. Kto ja wybieral?..
Zgadzam się z saritką. W zakładce "pocmoc" pisze, że royality się trzeba stać mając długi staż, talent i jakieś inne dyrdymały. Za przeproszeniem, gówno prawda. Trzeba być 365 dni ss..
Cóż, nie oszukujmy się Royalyty mają większe szanse na wygraną niż osoby które nie są Superstar. Już chodzi o sam diamencik przy loginie. Na Stardollu panuje dość smutne przekoanie, że osoby które nie są ss są po prostu brzydkimi spalonymi tapeciarami lub pseudo emoszkami które piszą wszędzie jak są tró. Co do drugiej części twojej wypowiedzi. Szczerze mówiąc to nie pamiętam tamtejszego MSW, nie śledziłam go jakoś zacięto. Jednak po twoim opisie wnioskuje, że zwyciężczyni po prostu wydała więcej pieniędzy na reklamę, ale kto jej zabronił? To są jej pieniądze, ma prawo robić z nimi co chcę. Fajnie, że ta z talentem zajęła chociaż drugie miejsce, jako tako "doceniono" talent.
Przepraszam, nigdzie nie napisałam, że SS są gorsze od Royalyty. Nigdy także nie spotkałam się z takim stwierdzeniem. To już jest chamskie i niedorzeczne, mierzyć człowieka miarą pieniędzy. Jednakże cóż, life is brutal, a MSW to wydarzenie dla bogatszych i rozrzutniejszych, nic na to nie poradzimy. Zresztą jak już wspomniałam: I tak wygra jakiś kebab z Turcji, co to ma więcej sztucznych rzęs na dolce niż szarych komórek~
Ale ja nie mówię o Tobię! czy ja wspomniałam o Twojej osobie? Z tym wszystkim się zgadzam, Mandarynkowe Turki mają większe poparcie. Niektórzy rodzą się w bogatej rodzinie, niektórzy w uboższej. Dzieci nie mają raczej wpływu na zarobki swojej rodziny, niektórzy mają wszytko, a niektórzy prawie nic.
Nie chciałabym wygrać MSW - oznacza to ciągły SPAM w KG, zaproszenia do znajomych itd. Sława z pewnością każdego pociąga, ale myślę że dla wielu to już zbyt dużo.
Ew. najlepsze byłoby zajęcie 2,3 miejsca lub dojscie do półfinału, aczkolwiek wtedy chyba trochę szkoda kasy w to włożonej :)
Każdy by chciał. :) Ale mi to akurat nie jest do niczego potrzebne. Iphona mogę sobię kupić, doładować ss i sd, a lalek barbie i tiary mi nie potrzeba. ^^
Niestety ten konkurs nie kojarzy mi się z niczym dobrym.
OdpowiedzUsuńcałkowicie się z Tobą zgadzam. niepotrzebne głupowanie i masa spamu..
UsuńPrzeraża mnie ile kasy na to ludzie wydają, na grę, która nic im nie da w realu ;o
UsuńLepiej już zainwesrtować w konto..
UsuńNoo lepiej, lepiej. Wole sobie doładować ss i cieszyć się stardollarami, albo czekać na ładną kolekcje i mieć coś z tego że wydałam kase niż mieć tylko z tego kilka odwiedzin i komentarzy.
UsuńWydajemy pieniądze na gre , jeśli ktoś wygra, dostaje pieniądze w grze i wydaje. Błędne koło.
UsuńMy wydamy, admini puszcza badziewna kolekcje my wydamy kase na nia..
UsuńSaritko tu się nie zgodzę. Przecież nikt ci nie każe kupować "badziewnej kolekcji". Jest to twój własny wybór. Stardollary jeszcze nie mają limitów czasowych więc można je przechowywać na jakieś cenniejsze ciuchy, lub po prostu ładniejsze.
UsuńNo tak. Ale najlepiej wypuścić 5 tribute, LE i Antidote.. I wtedy kasa jest. Oczywiscie dla adminow ..
UsuńPowiem tak, ja osobiście bym chciała wygrać. Ale aż tak dużo sd nie trzeba wykorzystać. Ja zrobiłam loterie sponsorowaną na pewnym blogu. I jest taki warunek że MUSZĄ napisać w KG i że nagrody rozdam dopiero gdy przejdę dalej. Wysłałam około 30 wiadomości i przez to parę osób (czyli dość dużo) mnie odwiedziło =)
OdpowiedzUsuńale rzecz ujmując inaczej - czy jest sens?
Usuńprzecież i tak nie wygrasz, co najwyżej tylko półfinał z kraju :)
UsuńI tak wygrają mandarynkowe turki i plastiki. ._.
UsuńAle i tak mnie rozpieprzyla jedna dziewczyna co tak do mnie napisała:
Hej , zagłosuj na mnie na msw, chcę udowodnić że nie tylko plastiki wygrywają.
Weszłam do jej apartamentu, i co widzę?
Tak zwane stardollowe EMO, pokemona czy jak kto inny widzi. Zawsze sobię inaczej wyobrażałam MSW, niż te, które nimi zostały i te, które chcą zostać.
Trzeba próbować. Bo może akurat szczęście się uśmiechnie ;)
Usuńтєяяσяуѕткα ♥ też taką widziałam xd
No tak. Ale nie jestes mandarynkową turką. :C
UsuńNie no, oczywiście życzę powodzenia, głosuję na 5 polek codziennie. :)
Jakaś dziewczyna pisała chyba na CS, że szanse mają ci bogaci którzy mają dużo czasu na spamowanie. Według mnie ten konkurs jest bez sensu. To oczywiste, że chciałabym wygrać bo nagrody są niezłe i fajnie by było mieć tą "sławe" na stardoll ale szkoda mi kasy na te wszystkie transmitki i przede wszystkim nerwów.
OdpowiedzUsuńi tak wygra ta, co jej tata leży w Emiratach na ropie..
UsuńNo właśnie !
UsuńUjmę to tak, ten konkurs to bardzo dochodowy biznes. Użytkownicy głupieją, wydają majątek na doładowania, a administracja zaciera tylko ręce. Jak tak dobrze się nad tym zastanowić to zamiast wydawać pieniądze na doładowania, które zostaną przeznaczone na transmitki to można zaoszczędzić i za jakiś czas kupić sobie tego iPada, który oferuje administracja w ramach pierwszego miejsca. Tak samo 2000sd, można więcej kupić poprzez doładowanie :) Nie wiem jaki sens widzą w tym użytkownicy, ale wiem jaki zamysł był administracji, gdy wymyślili takowy konkurs. Z tych pieniędzy, które przez ten miesiąc wpłyną na konto administracji mogą zakupić setki takich iPadów. Więc radzę zastanowić się wszystkim, którzy biorą udział w tej całej "zabawie" czy jest jakiś głębszy sens tego niż pozbycie się kilkuset złotych :)
OdpowiedzUsuńCałkowicie się zgadzam. lepiej jak już chcą wydać kasę na SD, to już wydać na rózne ciuchy, bo i wiecej dla nas radosci z nich, i chociaz zostana w naszym kapitale. A w msw? Nkt nie ma szans kto ma talent, a tylko ten co tak jak powiedzialas ma kase! Zero.
UsuńZgadzam się w zupełności z tym co napisała Magdusia500 ;)
UsuńPrawdziwe! A ipad to przereklamowa rzecz XD
UsuńTak, iPad to dzisiaj już przeżytek :) Elektronika posuwa się co chwilę naprzód i są już o wiele ciekawsze gadżety niż to :) A sd można świetnie spożytkować np. poprzez szukanie okazji w bazarze czy też zakup ubrań z najnowszych dostaw. Sd można również poświęcić na "podreperowanie" naszego apartamentu. Jest wiele możliwości zamiast wydawania wszystkiego na transmitki i spam :) Tylko nie każdy jeszcze dojrzał do takiego toku myślenia, ale przyjdzie to z czasem
UsuńNiektóre Androidy już dawno zostawiły Apple'a w tyle. :)
UsuńDla jakiegoś głupiego jabluszka nie warto wydawac tyle kasy. a dodatkowo, teraz juz wszystko wlasnie android przegonił
UsuńDokładnie. I tak na marginesie , ci bogacze (bogaczki?) ktore eygrywaja msa pewnie juz maja swoje iphony , jesli nie maja co robic z kasa...
UsuńWgl nie wiem jak ludzie mogą wydawać tyle kasy na jakąś gre. Żeby jeszcze można coś za to dostać to rozumiem. Gdyby teraz z dnia na dzień strona została skasowana to dopiero by się działo. (Chociaż tak się nie stanie bo admini nieźle zarabiają na nas) Przyznaję, że sama troche kasy już wydałam na doładowania ale to co się dzieje to mnie po prostu przeraża.
OdpowiedzUsuńW sumie nie startuje w msw, ale jaknby skasowali sd.. to sama zrmatwilambym sie :D
UsuńTo by byla mortęga . moze wtedy wszyscy ( niestety wraz ze mna ) uswiadomili sobie, ze cala ta strona to wydawanie pieniedzy bez sensu..
UsuńMSW to tylko darmowe wydawanie pieniędzy realnych[np: złotówek, euro czy dolarów], a następnie pieniędzy wirtualnych [stardollarów]. Spójrzmy na to z innej perspektywy. Żeby wygrać [lub znaleźć się w finałowej 3] trzeba wydać setki, jak nie tysiące złotych, a na stardoll są miliony dziewczyn, czy chłopaków, którzy chcieliby zostać MSW, z różnych względów. Czy to ze zwykłej satysfakcji, czy to z stardollowej sławy, powody są różne, a ochotników nie brakuję. Te całe MSW to największa maszynka do pieniędzy jaką wymyśliła ekipa stardollowej administracji. Myślicie, że z czego płacą dla swoich pracowników, płacą z tego co zarobią dzięki nam, a przy wyborach na Miss Stardoll Word któś kto chce wygrać nie żałuje pieniędzy[dwóch wcześniej wymienionych] Administracja zbija na tym setki tysięcy, jak nie miliony złotych [nie orientuje się, gdzie znajduje się siedziba sd, więc piszę o złotówkach].
OdpowiedzUsuńKolejną perspektywą jest sam użytkownik, który startuje do wyborów MSW. Moim zdaniem nie robi tego dla 'atrakcyjnych nagród' tylko dla 'sławy', czy też samego siebie. Przecież takie coś jak zostanie Miss Świata, nawet tego wirtualnego jest wielki osiągnięciem, o którym [nie okłamujmy się] każdy marzy, bez względu na to do jakiego fan domu należy, albo jaki styl przedstawia.
Mimo wszystko MSW jest wielką szansą na 'bogate stardollowe życie', w którym i tak nic nie osiągniemy bez pieniędzy.
Sama 'startowałam' do MSW Timor-Leste [zmieniłam sobie narodowość xd], ale wydałam TYLKO 50 sd, a to logiczne jest, że prowadzi do porażki.
WIĘC JEŻELI CHCESZ WYSTARTOWAĆ DO MSW TO NAJPIERW SIĘ ZASTANÓW CZY CIĘ NA TO STAĆ. NIE WYDAWAJ PIENIĘDZY NA MARNE, NIE WARTO. LEPIEJ KUP SOBIE COŚ ŁADNEGO.
Dziękuję;
Kaskamaska
DOKLAdNIE TAK!
UsuńSama czasem sie zatanawiam, dlaczego ja nie alozylam Stardolla i nie trzepie taaaakiej kaaasy?>!
Nigdy nie startowałam oraz nie startuję w takich konkursach, na skalę światową. Moje konto nie jest jeszcze dopracowane, wiem że wiele osób przeważa na tej stronie z bardzo dużym stażem. Teraz zwiększyła się nieubłagalnie ilość wiadomości transmitowanych. Na tą godzinę rekord DNIA na wiadomości ogólnoświatowe to 1314! Można prosto obliczyć, że to wydane 6570 SD na pojedyncze, jedno sekundowe wiadomości na które i tak mało kto zwraca uwagę ( Chodzi o treść typu CG MSW. Ludzie bardziej zwracają uwagę na Bazaar itp, przynajmniej tak mi się wydaje. ) Ponad 6 tysięcy sd to ogromna suma.. Jeśli na prawdę ktoś się stara i codziennie wysyła tyle wiadomości, tracą cenny czas oraz REALNE PIENIĄDZE! Przekalkulowałam to na naszą najbardziej " opłacalną " ( w dużym cudzysłowie ) ofertę. Jeśli 2500 stradollarów kosztuje 92.25 zł, taka osoba na same wiadomości straci 242 złote i 43 grosze. To dla mnie nie wyobrażalna suma, za to spokojnie mogłabym kupić 2 PUDEŁKOWE, ciekawe gry.. Nie na stardollary, które znikają. Zastanawia mnie ile muszą zarabiać rodzice tych ludzi, żeby dawać im ponad 200 złotych na wirtualną walutę w grze. To chyba zdecydowana przesada, nie prawdaż?
OdpowiedzUsuńtu chodzi o ilośc kasy jaka sie ma, talent i wyglad wg mnie sie nie liczy..
UsuńBogaci mają łatwiej..
UsuńA co by było gdyby administratorzy wyłączyli stronę? Tuż przed końcem MSW? Oni zarabiają na tej stronie MILIONY.. W tej chwili stardollowych członków jest 262 MILIONÓW 695 TYSIĘCY 494.. średnio, połowa z nich była przynajmniej raz Super Star. Przyjmijmy, że wydała 11 zł ( Jest to totalne minimum! ). W kieszeni adminów jest 1454019559,29 zł! Oczywiście, osoby ( zaliczam się do nich ) doładowywały je DUŻO WIĘCEJ RAZY. Jest to świetny dochód, ale gdyby czysto teoretycznie - skończyli z tym. Pieniądze wydaje się na korzyści z serwisu i ogólnie wirtualne ciuchy. Nagle.. NIE MA NIC. Ani czatów, ani apartamentów, ani tych nieubłagalnie drogich ubrań a raczej - jak to woli - kilku pikseli. I co? I co wtedy? Czy dało by ich się sądzić? NIE! Pieniądze wydaliśmy na swoje korzyści. Oni nam tych kont nie ukradli! Możemy z minuty na minutę stracić wszystko jeśli chodzi o wirtualne konto. Oczywiście czysto teoretycznie, po co admini mieliby wyłączyć serwery strony oraz zamknąć swój niewyobrażalnie owocny biznes.
OdpowiedzUsuńale byłaby afera XD
UsuńHaha, już sobię to wyobrażam, jeszcze pewnie w MEDIACH światowych by o tym mówili. x3
UsuńMożna by o tym dużo gadać, ale i tak wygra ktoś bogaty. :>
OdpowiedzUsuńcórcia emirata!!!!
UsuńHaha , tak .
UsuńWedług mnie MSW jest całkiem dobrym pomysłem, bo dzięki temu w dość "łatwy" sposób można się stać sławnym. Nie trzeba robić grafik, nie musimy prowadzić bloga, liczy się nasza dolka. Inną sprawą jest spam. Ludzie, toż to logiczne, że KAŻDY chce wygrać, więc KAŻDY promuje się w inny sposób. Inni spamują w KG, drudzy piszą wiadomości transmitowane a trzeci reklamuje się na blogach. To logiczne, że każdy chce w jakiś sposób zabłysnąć. Problem polega na tym, że w tej chwili jest ponad 262 MILIONÓW użytkowników, a każdy z nich startuje. Z jednej strony to równość i sprawiedliwość, ale z drugiej strony mnóstwo spamu od stardollowych laików, którzy jeszcze do końca nie wiedzą o co chodzi w tej grze. Dlatego byłabym za tym, żeby przycisk do głosowania udostępnić tylko i wyłącznie osobom ze statusem Royalyty. Och, tak już czuję ten butthurt od nie superstar, (swoją drogą sama jestem nss, loltz) ale pomyślcie czy którykolwiek użytkownik który nigdy nie był ss ma szansę wygrać? Oczywiście, że nie. Więc do wuja Wacława, po co ten przycisk? Swoją drogą, zauważyłam, że więcej jest osób narzekających na ten wszechobecny spam, niż samych "spamiarzy". Do mnie jeszcze nikt nie napisał z prośbą o głosy ._. Nie wiem, może to dlatego, że nie darzę sympatią takie osoby, czy coś~ Co jak co, polecam wziąć udział w konkursie, ponieważ nagrody są dość warte. Powiecie "po co? Ipada można przecież kupić za swoje pieniądze". Ale przecież Ipad to nie jedyna nagroda. Zwyciężczyni dostaje także, lalkę Barbie ze swoją podobizną, 2000 sd (przeliczając na złotówki to ok. 142,50 zł)i własną ubierankę, a co najważniejsze PRESTIŻ. Cóż, nagrody spore ale nie dla zwykłej Stardollowiczki tylko dla tych lepszych, bogatszych, TEJ KTÓREJ SIĘ TO OPŁACA. Czyli innymi mówiąc: Spalonego kebaba z Turcji która ma "talent" bo jest w top projektantach. To wszystko co miałam do powiedzenia, dziękuje i dobranoc.
OdpowiedzUsuńusunieta123
Wieszco, patrząc na niektóre Royalitki to mam wrażenie, że to jakas wielka pomyslka! W czym przeraszam Royality sa lepsze? Ze wydaly wiecej kasy na konto?! No sorry..
UsuńPrestiż, kłowiłabym sie z tym. Jak było z MSW rok temu? Wygrała naplatikowana dziunia z rózowa sukieneczka, a dziewczyna ktora miala talent do tworzenia pieknych obrazow druga.. no sorry. Kto ja wybieral?..
Zgadzam się z saritką. W zakładce "pocmoc" pisze, że royality się trzeba stać mając długi staż, talent i jakieś inne dyrdymały. Za przeproszeniem, gówno prawda. Trzeba być 365 dni ss..
UsuńCóż, nie oszukujmy się Royalyty mają większe szanse na wygraną niż osoby które nie są Superstar. Już chodzi o sam diamencik przy loginie. Na Stardollu panuje dość smutne przekoanie, że osoby które nie są ss są po prostu brzydkimi spalonymi tapeciarami lub pseudo emoszkami które piszą wszędzie jak są tró. Co do drugiej części twojej wypowiedzi. Szczerze mówiąc to nie pamiętam tamtejszego MSW, nie śledziłam go jakoś zacięto. Jednak po twoim opisie wnioskuje, że zwyciężczyni po prostu wydała więcej pieniędzy na reklamę, ale kto jej zabronił? To są jej pieniądze, ma prawo robić z nimi co chcę. Fajnie, że ta z talentem zajęła chociaż drugie miejsce, jako tako "doceniono" talent.
UsuńZgadzam się.. Niektórzy uważają SS za gorsze niz Royality.
UsuńPrzepraszam, nigdzie nie napisałam, że SS są gorsze od Royalyty. Nigdy także nie spotkałam się z takim stwierdzeniem. To już jest chamskie i niedorzeczne, mierzyć człowieka miarą pieniędzy. Jednakże cóż, life is brutal, a MSW to wydarzenie dla bogatszych i rozrzutniejszych, nic na to nie poradzimy. Zresztą jak już wspomniałam: I tak wygra jakiś kebab z Turcji, co to ma więcej sztucznych rzęs na dolce niż szarych komórek~
UsuńAle ja nie mówię o Tobię! czy ja wspomniałam o Twojej osobie? Z tym wszystkim się zgadzam, Mandarynkowe Turki mają większe poparcie. Niektórzy rodzą się w bogatej rodzinie, niektórzy w uboższej. Dzieci nie mają raczej wpływu na zarobki swojej rodziny, niektórzy mają wszytko, a niektórzy prawie nic.
UsuńNie chciałabym wygrać MSW - oznacza to ciągły SPAM w KG, zaproszenia do znajomych itd. Sława z pewnością każdego pociąga, ale myślę że dla wielu to już zbyt dużo.
OdpowiedzUsuńEw. najlepsze byłoby zajęcie 2,3 miejsca lub dojscie do półfinału, aczkolwiek wtedy chyba trochę szkoda kasy w to włożonej :)
Każdy by chciał. :)
UsuńAle mi to akurat nie jest do niczego potrzebne. Iphona mogę sobię kupić, doładować ss i sd, a lalek barbie i tiary mi nie potrzeba. ^^