Wciąż trwają prace remontowe na blogu. Szykujemy dla Was miła, mam taką nadzieję, niespodziankę. Może się Wam spodoba? A teraz przejściowy wygląd. Mam nadzieję, że nie jesteście źli za zamknięcie, ale inaczej nie da się zmian wprowadzić. Dzisiaj być może blog zostanie znowu na parę godzin zamknięty (w godzinach 20-21) lub dopiero jutro o podobnej godzinie.
Za wszystkie utrudnienia - przepraszam.
Saritka1995.
hehe..właśnie nie wiedziałam dlaczego nie mogę wejść na bloga..ale się nie gniewam..i czekam na niespodziankę ;))
OdpowiedzUsuńA ja chyba wiem jaka to niespodzianka i jaki to nagłówek xD
OdpowiedzUsuńCichooosza! :D
UsuńPooowiedź! XD Fruzia 331 /\
OdpowiedzUsuńo
o
o
Wystraszyłam się, że blog zamknięty, ale teraz jestem spokojna (:
OdpowiedzUsuńDzięki za info.
Wystraszyłam się tak samo jak miss_miley_van.Dzięki za informacje <333
OdpowiedzUsuńa38013