poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Metamorfoza Saritka1995

Przed: Bardzo efektowna twarz! Makijaż podoba mi się w 100%, kolory ładnie wyglądają i co moim zdaniem jest najważniejsze - starannie go wykonałaś. Może z bliska usta nie wyglądają za dobrze za to z daleka efekt jest olśniewający! Twojej medoll do twarzy w warkoczach :)
Po: Postawiłam na klasyczny, czarno-bordowy makijaż. Myślę że tak jest równie dobrze. Lekko podkreśliłam policzki i dodałam bardzo ładną fryzurę, tym razem w kruczoczarnym wydaniu :)

Przed: Twoja stylizacja w ogóle nie przypadła mi do gustu. Połączenie bluzki/sweterka ze spódnicą w ogóle nie jest za ciekawe. Myślę, że nie miałaś pomysłu na ten look.
Po: Mam ogromną słabość do Twojej szafy, można z niej tworzyć i tworzyć a pomysłów nigdy mi nie zabraknie! Dlatego wykonałam dwie stylizacje które łączy jeden wspólny element - skórzana kamizelka. W pierwszym secie nuda została przerwana spódniczką maxi w prześlicznym kolorze. W drugim looku postawiłam na bardziej rockowe dodatki, myślę że każdemu spodoba się choć jedna stylizacja :)

Lepiej przed czy po?

+ z komentarzy wylosuję dwie osoby które otrzymają ode mnie zegarek
(trzeba być obserwatorem bloga oraz napisać swój stardollowy nick)

16 komentarzy:

  1. Metka bardzo mi się podoba :*

    Gwiazdeczka_952

    OdpowiedzUsuń
  2. Metamorfoza świetna! Stylizacja przed była niedopracowana i nie na topie, a po obie stylizacje mają w sobie coś czego nie da się opisać. ORYGINALNOŚĆ?


    misiaczek007

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziekuje! Swietna robota!! Fakt stylka przed nie wyszla mi bo wlasnie nie mialam pomyslu

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma za co, miło mi że Ci się podoba. Nie przejmuj się, każdego czasem opuszcza wena, gdy ją masz stylizacje są świetne!

      Usuń
  4. Twarz śliczna zarówno przed jak i po.Stylizacje bardziej mi się podobają po.Metamorfozę uważam za udaną.

    Miss_kasia001

    OdpowiedzUsuń
  5. Make-up zarówno przed i po mi się podoba ;)
    Jeśli chodzi o stylizacje to o wiele,wiele bardziej podobają mi się te po metamorfozie.Zakochałam się w trzeciej stylizacji!JEST BOSKA!Czarny+ciemny bordowy=mieszanka wystrzałowa!!!

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo ładnie ^^ W makijażu PRZED nie podobają mi się usta (ja tam wolę normalne :)). Stylka PRZED, moje pierwsze wrażenie: WHAT THE FUCK?! Dobrze, że napisałaś "wena mnie opuściła", bo bym pomyślała, że twoje konto zostało skradzione ! xd Ale ogółem spoczkoo :)) Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  7. Make-up przed troche mnie przerażał ale po mnie powalił na kolana był genialny :D

    Stylizacje mi się podobają wszystkie :D

    Edka2929

    OdpowiedzUsuń
  8. Metamorfoza udała się :) Przed twarz średnio mi się podoba, stylizacja jest okropna. Po jest idealnie ^^

    Bruno109

    OdpowiedzUsuń
  9. Makijaż fajny zarówno przed jak i po :d Co do stroju to żałuję, że w pierwszej stylizacji widać górę sukienki. Taka żółta maxi spódnica byłaby fajna. 2 stylizacja lepsza ale dałabym jakieś inne rękawy :)

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  10. Gdzie można zgłosić się do metamorfozy ?

    OdpowiedzUsuń
  11. Udana metamorfoza ! :) Również nie jestem przekonana w wersji PRZED do ust, ale reszta jest bardzo ładna. Co do stroju, podobają mi się wszytskie 3 wersję! :*

    misslola_88

    OdpowiedzUsuń
  12. Makijaż ładny przed i po, stylizacja natomiast podoba mi się najbardziej 2 i 3 :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Saritka1995 robi super stylki, ale ta rzeczywiście jej nie wyszła.
    Makijaż również był fajny, no może oprócz tych ust.
    Mimo to, Twoja robota też jest przyjemna dla oka!

    OdpowiedzUsuń