wtorek, 13 sierpnia 2013

Mini konkurs - szukanie

W moim apartamencie ukryłam gdzieś tą torebkę poniżej.Waszym zadaniem jest ją znaleźć. 
(I w komentarzu napisać gdzie się znajduje) 
Musi być to dokładna informacja, a nie tylko w którym pokoju się znajduje.

Kto jako pierwszy dokładnie napisze, dostanie właśnie tą oto torebkę (musi posiadać 2 sd)
A wylosowana osoba dostanie 50 sm.

TYLKO DLA OBSERWATORÓW!

7 komentarzy:

  1. Znajduje się w drugim pokoju obok słonia . Ukryta jest pod wiaderkiem z wodą . :)

    misiaczek007

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze dodatkowy opis :
    Torebka jest w drugim pokoju z wnętrzem lasu.
    W tym pokoju mieści się 9 artykułów razem z torebką. W pokoju widzimy słonia w czerwonej opasce. Obok niego mieści się kubeł siana. Obok niego są dwa wiaderka : jedno z wodą, drugie z marchewkami. Za wiadrem z wodą mieści się torebka. :)

    misiaczek007

    OdpowiedzUsuń
  3. Jest ona w głównych apartamentach.Dokładnie w dolnym lewym pokoju.Torebka jest ukryta pod wiadrem z wodą które stoi obok słonia.Pokój ma tło lasu,takiego trochę bajkowego ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  4. Jest w pokoju lesie (pokój na samym dole po lewej stronie), zasłonięta jest wiadrem z wodą.
    22Lucy22

    OdpowiedzUsuń
  5. Misiaczek wygrywa torebkę i 50 sm (gdyż wylosowało numerek 1)

    OdpowiedzUsuń
  6. Za późno :C
    Ah, cóż poradzę, byłam na wakacjach!

    Gratuluję.

    OdpowiedzUsuń