Dzisiaj kolejna stylizacja.Tym razem bardziej elegancka z elementami w kolorze złotym.Bardzo polubiłam ten kapelusz, więc spodziewajcie się stylizacji z jego udziałem :D Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)
Bardzo ładna,elegancka,kreatywna i ze złotym(kocham)!Wszystko do siebie pasuje.BArdzo ciekawa bluzka.Tworzysz stroje idealnie w moim stylu!Nienormalne!
Bardzo ładna,elegancka,kreatywna i ze złotym(kocham)!Wszystko do siebie pasuje.BArdzo ciekawa bluzka.Tworzysz stroje idealnie w moim stylu!Nienormalne!
OdpowiedzUsuńa38013
Świetna stylizacja. Koronkowa bluzka jest prześliczna i nadaje stylizacji charakter. Złoto i biel wyglądają super.
OdpowiedzUsuńZmieniłabym buty ;>
OdpowiedzUsuńDuże HOT ! :) Świetna jest ta koronkowa góra. Bardzo udana stylizacja.
OdpowiedzUsuńklusia03
HOT!
OdpowiedzUsuńHOT! i HOT :D Mi się bardzo podoba ta stylizacja :D
Edka2929
Ładnie, lubię wszystko co się świeci :) Fruzia331
OdpowiedzUsuńZdecydowanie HOT,dałabym tylko jakiś pasek :)
OdpowiedzUsuńStylizacja bardzo mi się podoba, zdecydowanie mówię HOT :)
OdpowiedzUsuńjulia.star-doll
~ http://metamorfosisstardoll.blogspot.com/ ♥
Bardzo ładna, HOT :)
OdpowiedzUsuńJest po prostu świetna. HOT HOT i jeszcze raz HOT!!
OdpowiedzUsuńŁadna, ale szału nie robi. Nie lubię, gdy na stardoll wisiorek tak się 'odcina', spódniczka też mnie nie przekonuje.
OdpowiedzUsuńHmmm..ładna ale zgadzam się z miss_miley_can szału nie robi więc daję hot/not
OdpowiedzUsuń