Wczoraj zakupiłam świetne buty LE, poszukiwane przez wielu stardollowiczów.Moim zdaniem są śliczne, i warto było zapłacić 600 sd!Uważam, że torebka była tu zbędna.
Tak w ogóle to zostaje z Wami na dłużej :)
Kapelusz - Bonjour bizou
Kurtka - Jean Paul Gaultier TRIBUTE
Bluzka - Bonjour bizou
Spodenki - BASICS
Buty - LE
Buty - LE
I jak?

Bardzo ładne te buty *_* Fajnie, że zostajesz z nami dłużej :P Kocham te brwi <3 A co do stylizacji, to bardzo ładna, ale nie wiem czy ten pomrańczowy makijaz, do niej pasuje :D Fruzia331
OdpowiedzUsuńTo fajnie (:
OdpowiedzUsuńMi się brwi średnio podobają, ogółem stylka nijaka trochę. Buty super, ale ja bym pożałowała 300sd :o
Chyba 600 xD
UsuńNie wiem co ludzie widzą w tych butach! :D
OdpowiedzUsuńA myślałam, że tylko mnie te buty nie "jarają" :D
UsuńŚrednio podobają mi się te buty ale reszta spoko
OdpowiedzUsuńJa nie lubię takiego typu butów :D
OdpowiedzUsuńEdka2929
Uwielbiam te buty, jednak twierdzę że za Chiny tutaj nie pasują. Są zbyt ciężkie, a stylizacja za lekka. Byłaś na dobrej drodze do stworzenia bardzo ładnej stylizacji. W tej brakuje mi torebki oraz biżuterii. Ogólnie całkiem ładnie :)
OdpowiedzUsuńPrzykro mi, ale stylizacja mi się nie podoba.
OdpowiedzUsuńNie podoba mi się kompletnie ;< Buty także. Sorki ;<
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Srednio.
OdpowiedzUsuńButy nie pasują.
Stylizacja nie podoba mi się,to nie mój styl.Ja za tymi butami nie przepadam,są za ciężkie ;)
OdpowiedzUsuńa38013