Dzisiaj strasznie pochmurno u mnie, ale cieszę się, że jutro gdzieś jadę :D Tak w ogóle dzisiaj już 3 stylizacja z perełką - Tuniką LE z 4 kol.♥ Podoba mi się ogromnie <3 Uważam, że może być używana jako elegancka lub bardziej sportowa.
Okulary - Bonjour bizou
Tunika - LE
Rajstopy - Decades
Torebka - Miss Sixty
Buty - Nelly.com
Buty - Nelly.com

Bardzo prosta stylizacja, jakoś nie przepadam za takimi :) Ale te szpilki wielbię! :D
OdpowiedzUsuńklusia03
A u mnie dziś było ładnie, mam nadzieję, że będzie tak do końca tygodnia :)
OdpowiedzUsuńNie podoba mi się ani tunika, ani stylka.
Tunika jest świetna, ale stylizacja słaba :x
OdpowiedzUsuńBardzo ładna tunika,ale stylizacja mi się w ogóle nie podoba.Buty tutaj nie pasują.
OdpowiedzUsuńa38013
Tunika piękna, ale jak dla mnie stylizacja za prosta. Nie podoba mi się ;<<
OdpowiedzUsuńadusiaczek3