1. Śliczne body (?), które można wykorzystać na wiele sposobów. Można dodać spódniczkę, szpilki i kopertówkę i gotowe. Drugą opcją jest stworzenie bardziej rockowego look'u, czyli buty z ćwiekami, skórzana kurtka i masywna torba na ramię. Body w tym wydaniu również będą prezentowaly się świetnie!
2. Ten pasek jest wpaniałym dodatkiem do eleganckich stylizacji, ale idealnie sprawdzi się również w lżejszych, dziewczęcych setach. Kupiłam go bez wachania, chociaż jego cena mnie powaliła.
3. Tak naprawdę nie wiem czemu ten sweter tu ląduje. Nie nawidzę go, ale jednak ma w sobie coś przyciągającego i stylizacje z nim lecą mi z rękawa. Pasuje do czerni, ale również doskonale komponuje się z beżem.
A teraz pokażę Wam stylizacje z użyciem tych rzeczy.




dobre wybory, stylizacje też c:
OdpowiedzUsuń2 i 3 stylizacja bardzo fajna :D Też mnie bolał portfel po zakupach w tym tribute! Straszne ceny :o
OdpowiedzUsuńklusia03
Ja osobiście nie zamierzam nic kupować z tego Tributka, bo aż oczopląsu dostałam od wysokości cen. Stylizacja są bardzo piękne, w kolorze czarnym i złotym. Wszystko idealnie do siebie pasuje. Moja ocena to 10/10 :)Fruzia331
OdpowiedzUsuńNic z tych rzeczy nie kupiłam,ponieważ jest drogo!Skusiłam się tylko na zakup jednej rzeczy,czarnej marynareczki ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Nie zaglądałam do sklepu, bo jestem spłukana, aczkolwiek ubrania, które wybrałaś są bardzo fajne :)
OdpowiedzUsuńStylizacje też nie są złe, najlepsza jest 2.