poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Mix Outfits - Neon + powitanie


Witajcie, mój nick to Laurus01 i od dzisiaj będę miała możliwość pisania tutaj na próbę (tydzień)
Mam nadzieję, że moje stylizacje przypadną Wam do gustu i będziecie aktywni!
_____________________________________________

Dzisiaj zaprezentuje Wam stylizacje z elementami koloru neonowego.


Bluzka 1 - Orginal Future
Bluzka 2 - Orginal Future
Spódnica -Winows on The World
Podkolanówki - Archive
Torebka - Bonjout Bizou
Okulary - Fallen Angel
Buty - Bonjour Bizou


Podoba Wam się?

14 komentarzy:

  1. Noo w sumie może być xD

    BlackEvee

    OdpowiedzUsuń
  2. Średnio mi się podoba + postaraj się o lepszą estetykę :)

    misslola_88

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdjęłabym rajstopy,niepotrzebne też są te dwa ostatnie screny.

    OdpowiedzUsuń
  4. Chyba niepotrzebne sa rajstopy, srednio.pasuja te buty i raczej kiepsko zrobiony jest efekt prostych nog.
    Ale zycze.powodzenia :)

    Welma

    OdpowiedzUsuń
  5. szczerze to mi sie nie podoba, chociaż użyte zostały ubrania o jasnych kolorach i lekkim materiale to stylizacja wydaje mi sie zbyt ciężka.

    OdpowiedzUsuń
  6. Neon jest cudowny ale jakoś spódnica i rajtki do tego nie pasują, wymieniłabym na parę szortów :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Cudownie. Tylko ułożyłabym inaczej nogi. :)

    OdpowiedzUsuń
  8. zmieniłabym buty, rajstopy i ułożenie nóg :) Fruzia331.

    OdpowiedzUsuń
  9. Średnio mi się podoba, niby całość nie wygląda źle ale nie lubię gdy neony są połączone z jasnymi kolorami. Zdjęłabym rajstopy i zmieniła buty :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Mi ta stylizacja w ogóle się nie podoba.Buty są brzydkie,a bluzka tu jakoś źle wygląda.Ja bym to zmieniła ;)
    Powodzenia ;***

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  11. Nie podoba mi się, ale kocham neony! Powodzenia!

    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  12. Trochę mi tutaj spódnica nie pasuje, ale ogólnie bardzo ładna stylizacja. Hejka :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Mimo tego, że witamy, to nie ominie Ciebie krytyka ;)
    Nie podoba mi się wizja dodawania jednej stylki w poście, takie trochę lenistwo.
    Dodatkowo stylizacja też urodą nie grzeszy, te rajstopy i bluza...

    OdpowiedzUsuń