wtorek, 27 sierpnia 2013

Nowy wygląd.


Jak się Wam podoba nowy nagłówek i tło?
Czekamy na szczere opinie!

Pozdrawiamy.

19 komentarzy:

  1. Super! Jest piękne! ♥ *-*

    bad_lady123

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczny nagłówek :>

    Zoofinka

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładny nagłówek :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Fajnie, ale nie lubię tego typu tła :< Teraz jest dziwnie się przyzwyczaić.

    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  5. Napis?
    Cudny!
    Doll?
    Ah, tu się zapatrzyłam! Dobre cieniowanie, włosy zdają się 'żyć' naprawdę. Bluzka świetna, wygląda prawdziwie.
    Tło niezłe, ale mam małe 'ale' - chyba jest zbyt ciemne. Może to Wasza wizja, ale byłoby lepiej gdyby tło było lżejsze i kremowe/ pastelowe.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tło na życzenie zamawiającej (moja wizja była zgoła inna), a za skomplementowanie żywych włosów i reszty bardzo dziękuję :) Cieszę się, że się podoba.

      Usuń
    2. Wlasnie zauwazylam to na Twoim blogu, Twoje tlo lepiej by pasowalo ;)
      Podoba, podoba!

      Usuń
  6. Jak ładnie. Widziałam wcześniej ten nagłówek na blogu K.A.T.I.E.
    Troszkę nie pasuje tło, ale i tak jest cudnie ! :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Dałabym pastelowe jednolite tło bo trochę za ciemno ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Szczerze?Świetne!Jak tu weszłam to mnie powaliło,ale zmieniłabym tło na jaśniejsze .

    OdpowiedzUsuń
  9. Powiem tak: nagłówek powala :) K.a.t.i.e wykonała kawał dobrej roboty :) Co do tła, to sama nie wiem o czym myśleć. Z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej jakoś tu za ciemno. Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  10. Cudowny!Świetnie cieniowanie ciuchów,włosy są genialne.Teraz blog ma wyjątkowy charakter.

    OdpowiedzUsuń
  11. Bardzo mi się podoba!Nagłówek śliczny!BOSKO!

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  12. Blog wygląda teraz po prostu WOW! Bardzo podobają mi się zmiany :)

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  13. Lepsze było tło proponowane przez K.A.T.I.E.

    OdpowiedzUsuń