Napis? Cudny! Doll? Ah, tu się zapatrzyłam! Dobre cieniowanie, włosy zdają się 'żyć' naprawdę. Bluzka świetna, wygląda prawdziwie. Tło niezłe, ale mam małe 'ale' - chyba jest zbyt ciemne. Może to Wasza wizja, ale byłoby lepiej gdyby tło było lżejsze i kremowe/ pastelowe.
Powiem tak: nagłówek powala :) K.a.t.i.e wykonała kawał dobrej roboty :) Co do tła, to sama nie wiem o czym myśleć. Z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej jakoś tu za ciemno. Fruzia331
Super! Jest piękne! ♥ *-*
OdpowiedzUsuńbad_lady123
Beautiful :D
OdpowiedzUsuńŚliczny nagłówek :>
OdpowiedzUsuńZoofinka
Bardzo ładny nagłówek :)
OdpowiedzUsuńŚLICZNIE .<3
OdpowiedzUsuńFajnie, ale nie lubię tego typu tła :< Teraz jest dziwnie się przyzwyczaić.
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Napis?
OdpowiedzUsuńCudny!
Doll?
Ah, tu się zapatrzyłam! Dobre cieniowanie, włosy zdają się 'żyć' naprawdę. Bluzka świetna, wygląda prawdziwie.
Tło niezłe, ale mam małe 'ale' - chyba jest zbyt ciemne. Może to Wasza wizja, ale byłoby lepiej gdyby tło było lżejsze i kremowe/ pastelowe.
Tło na życzenie zamawiającej (moja wizja była zgoła inna), a za skomplementowanie żywych włosów i reszty bardzo dziękuję :) Cieszę się, że się podoba.
UsuńWlasnie zauwazylam to na Twoim blogu, Twoje tlo lepiej by pasowalo ;)
UsuńPodoba, podoba!
Jak ładnie. Widziałam wcześniej ten nagłówek na blogu K.A.T.I.E.
OdpowiedzUsuńTroszkę nie pasuje tło, ale i tak jest cudnie ! :)
Dałabym pastelowe jednolite tło bo trochę za ciemno ;)
OdpowiedzUsuńSzczerze?Świetne!Jak tu weszłam to mnie powaliło,ale zmieniłabym tło na jaśniejsze .
OdpowiedzUsuńPowiem tak: nagłówek powala :) K.a.t.i.e wykonała kawał dobrej roboty :) Co do tła, to sama nie wiem o czym myśleć. Z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej jakoś tu za ciemno. Fruzia331
OdpowiedzUsuńKocham *-*
OdpowiedzUsuńCudowny!Świetnie cieniowanie ciuchów,włosy są genialne.Teraz blog ma wyjątkowy charakter.
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba!Nagłówek śliczny!BOSKO!
OdpowiedzUsuńa38013
Blog wygląda teraz po prostu WOW! Bardzo podobają mi się zmiany :)
OdpowiedzUsuńklusia03
Super! Mega niespodzianka :D
OdpowiedzUsuńLepsze było tło proponowane przez K.A.T.I.E.
OdpowiedzUsuń