Dzisiaj postanowiłam zrobić stylizacje z kilkoma nowymi perełkami, a mianowicie kapeluszu i kurteczce.
Wczoraj udało mi się wychwycić kurteczkę za jedyne 33 stardollary, a dzisiaj kupiłam kapelusz za 167 stardollarów.Zaczęłam go szukać, gdyż uważałam, że przyda mi się do stylizacji.Mam nadzieję, że spodoba Wam się ta stylizacja bardziej od wczorajszej, ożywiłam ją dodając niebieskie dodatki.Zmieniłam też ogólnie doll.
Kapelusz - Bonjour Bizou
Naszyjnik - Hotbuys RETRO
Kurtka - Philosophy
Top - BASICS
Leginsy - BASICS
Torebka - Bonjour Bizou
Buty - RIO
Podoba Wam się?

Fajna stylizacja, podobają mi się te buty &_&. Fruzia331
OdpowiedzUsuńWyszło Ci lepiej niż wczoraj, wszystko mi się podoba!
OdpowiedzUsuńŁadna dosyć stylizacja :)
OdpowiedzUsuńŚliczna stylizacja,dosłownie się w niej zakochałam!Ta kurtka jest bardzo ładna-dokładnie mój styl.Bardzo mi się podoba dodanie niebieskich dodatków do tego stroju,przez to nie jest taki mdły.Zaraz zacznę poszukiwania tej kurtki i mam nadzieję że także mi się uda upolować ją za równie niską cenę ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Wszystko pięknie, ładnie :D I ten kapelusz z Bizou, cudowny...... <3
OdpowiedzUsuńklusia03
Bardzo podoba mi się twoja dzisiejsza stylizacja :)
OdpowiedzUsuńŚliczna stylizacja,jak zawsze
OdpowiedzUsuńKurteczka rzeczywiście tania, ale ja bym chyba 167 sd na kapelusz pożałowała.
OdpowiedzUsuńDostałam go w prezencie - i to prawda, jest bardzo przydatny - ale nie wiem, czym aż tyle bym w niego zainwestowała.
Stylka niezła, ale jakoś buty dziwnie wyglądają ze spodniami (:
pięknie *-* Masz super kurtkę ♥
OdpowiedzUsuńbad_lady123