Znacie może osobę, która umie bawić się HTML'em? Zmieniać szablony blogów, dodawać ciekawe gadżety? Jeśli tak, to proszę, napisz w komentarzu kontakt. Będę bardzo wdzięczna!
Umiem zrobić: - Cytat z suwakiem - Wyśrodkowanie tekstu w lewej kolumnie - Wyśrodkowanie tekstu w prawej kolumnie - Wyśrodkowanie nagłówka - Przesunięcie nagłówka w dowolna wartosć w obojętnie jaką strone. - Wyśrokowanie tytułów gadżetu - Zmiana tła i dostosowanie do do nagłówka - Wyśrodkowanie etykiet - Dodanie gadżetów - Zaokrąglone rogi w komentarzach - Zaokroglone rogi zdjęcia - Poszerzenie lub zmniejszenie paska bocznego - Zmienić kolor tła postów - Dodać obrazek w tle posta - Przezroczystość tła - Marginesy - Cień tekstu posta - Cień ramki posta - Grubość ramki - Wyśrodkowanie tekstu - Wyrównanie tekstu od lewej do prawej, tak zwane wyjustowanie - Awatary - komentarze od administratora w zależności pogrubione, inny kolor, kolor ramki
Kiedyś się takim czymś bawiłam, ale to tak dawno, że nic nie pamiętam xd Ale polecam ci stronki z różnymi gadżetami na kod html lub java script: dodatki.net , 404bajery.pl , szablony.blogowicz.info . Pomocny jest też także wujek google, filmiki na yputube. Fruzia331
Wiem jak zrobić taki gadżet co jest na blogu stardoll i my, chodzi mi o ten chat, bardzo łatwo go zrobić. Kiedyś tez miałam fajną stronke z tymi etykietami mgórnymi, że możnabyło je robić w fajne wzory, ale niestety nie pamiętam jak się nazywała :/ Fruzia331
Mogłabym spróbować
OdpowiedzUsuńhannalovepretty
Umiem zrobić:
Usuń- Cytat z suwakiem
- Wyśrodkowanie tekstu w lewej kolumnie
- Wyśrodkowanie tekstu w prawej kolumnie
- Wyśrodkowanie nagłówka
- Przesunięcie nagłówka w dowolna wartosć w obojętnie jaką strone.
- Wyśrokowanie tytułów gadżetu
- Zmiana tła i dostosowanie do do nagłówka
- Wyśrodkowanie etykiet
- Dodanie gadżetów
- Zaokrąglone rogi w komentarzach
- Zaokroglone rogi zdjęcia
- Poszerzenie lub zmniejszenie paska bocznego
- Zmienić kolor tła postów
- Dodać obrazek w tle posta
- Przezroczystość tła
- Marginesy
- Cień tekstu posta
- Cień ramki posta
- Grubość ramki
- Wyśrodkowanie tekstu
- Wyrównanie tekstu od lewej do prawej, tak zwane wyjustowanie
- Awatary
- komentarze od administratora w zależności pogrubione, inny kolor, kolor ramki
i inne
Ten komentarz został usunięty przez autora.
UsuńKontakt na Stardoll w księdze gości albo w prywatnej wiadomości robię za darmo, mam dużo czasu wolnego więc przyjmuje zamówienia ;)
UsuńKiedyś się takim czymś bawiłam, ale to tak dawno, że nic nie pamiętam xd Ale polecam ci stronki z różnymi gadżetami na kod html lub java script: dodatki.net , 404bajery.pl , szablony.blogowicz.info . Pomocny jest też także wujek google, filmiki na yputube. Fruzia331
OdpowiedzUsuńWiem jak zrobić taki gadżet co jest na blogu stardoll i my, chodzi mi o ten chat, bardzo łatwo go zrobić. Kiedyś tez miałam fajną stronke z tymi etykietami mgórnymi, że możnabyło je robić w fajne wzory, ale niestety nie pamiętam jak się nazywała :/ Fruzia331
UsuńHannaLovePretty
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńUmiem wiele, zależy co chcesz na blogu.
OdpowiedzUsuńdominikadomcia
*kontakt
- gg 40023528
- mail lulokek@wp.pl
Ewentualnie stardoll.
Ja niestety nie nadaję się do html'a. :3
OdpowiedzUsuńJa się nie znam, więc nie pomogę, ale widzę, że masz już kilka zgłoszeń :)
OdpowiedzUsuńnie znam sie :<
OdpowiedzUsuńadusiaczek3