Chętnie zajrzę, czasem lubię oglądnąc ten serial :)misslola_88
Chętnie się dodam,jestem fanką Violetty <3BlackEvee
Niestety nie mam Disney Chanel,ale dużo słyszałam o Violetcie.Jest bardzo ładna i fajnie że w końcu jest jakiś serial o śpiewaniu po Hannie Monatanie ;)Napewno zaglądne na bloga ;**a38013
Już wyrosłam z bajeczek ;)
Chętnie zajrzę, czasem lubię oglądnąc ten serial :)
OdpowiedzUsuńmisslola_88
Chętnie się dodam,jestem fanką Violetty <3
OdpowiedzUsuńBlackEvee
Niestety nie mam Disney Chanel,ale dużo słyszałam o Violetcie.Jest bardzo ładna i fajnie że w końcu jest jakiś serial o śpiewaniu po Hannie Monatanie ;)
OdpowiedzUsuńNapewno zaglądne na bloga ;**
a38013
Już wyrosłam z bajeczek ;)
OdpowiedzUsuń