sobota, 7 września 2013

StarBazar na Tropie

W tym tygodniu weszłam sobie znów na starbazar bardzo długo szukałam jakiś perełek już zaczynałam tracić myśl że coś znajdę a jednak jak już miałam wychodzić pokazały mi się ładne czarne buty z Tingeling i tylko za 2sm od razu je kupiłam nie czekałam na nic .Znalazłam po chwili kilka innych perełek .



W pierwszej stylizacji poszłam na prostotę sukienka,torebka,buty,wianek wszystko do siebie pasuje .Bardzo mi się podoba połączenie kolorów.Nie będę się rozpisywała bo nie ma o czym.


Wianek-Pretty n' Love
Kolczyki-LE
Sukienka-Pretty n' Love
Torebka-HB
Buty-VOILE

Natomiast w tej stylizacji wykorzystałam dużo ładnych ciuchów .Wszystko dopasowałam w 100% .Kiedy zobaczyłam te buty od razu pomyślałam o stworzeniu takiej stylizacji takie tanie a takie piękne może i nie są dla wszystkich ładne ale dla mnie w tej stylizacji ładne.

Czapka-RIO
Kolczyki-LE
Blazer-ELLE
Futerko-Denim&Supply
Blzuka-Basics
Naszyjnik-LE
Spódnica-Mark Fast Tribute
Bransoletka-DvF
Torebka-Christian Louboutin Tribute
Buty-B.Bizou

Zrobiłam typowo letnią stylizację .Kiedy zobaczyłam bluzkę nie wiedziałam z jakiego to sklepu ale tak mi się spodobała i tak się w niej zakochałam że od razu kupiłam i moim zdaniem zrobiłam świetny zakup.



Okulary-Darmówka
Kolczyki-LE
Naszyjnik-Tingeling
Bluzka-JCP
Futerko-Archive
Torebka-VOILE
Spodnie-B.Bizou
Buty-Sonia Rykiel Tribute

Jak na początku napisałam że te buty są ładne ale jak zobaczyłam że nie mogę dopasować je do żadnej stylizacji stwierdziłam po co ja je kupiłam.Już myślałam że nic nie stworze ale jednak coś stworzyłam i tak mi się ta stylizacja nie podoba i jest najgorsza ze wszystkich.


Kolczyki-LE
Top-StarDesign
Blzaer-ELLE
Sukienka-Film Thetory
Plecak-Nelly
Buty-Tingeling

Podobają wam się stylizacje?



5 komentarzy:

  1. buty czarne dobry łup, jednak reszta mi sie nie podoba, stylizacje też, a jakość screenów daje po oczach..

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze buty jakieś boskie nie są, ale za 25 sm można kupić. Bluzka ładna, choć może nie za taką cenę, tak samo z sukienką. Co do czarnych szpilek za 2 sm - dobry wybór :)
    Najbardziej podobają mi się 2 i 4 stylki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładne stylizacje!Ja też bardzo często szukam różnych rzeczy w bazarze,ale niestety tez bardzo rzadko coś znajduje.

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  4. Znalazłam tą bluzkę białą za 8 sd dziś cc;

    OdpowiedzUsuń