By zachęcić Was do komentowania postów postanowiłam zrobić szybką loterię.
Warunki:
-Być obserwatorem bloga (sprawdzane)
-Zgłosić się w komentarzu i podać stardollowy NICK
Nagrody:
2x 25 sd
1x 30 sd
oraz spódniczka BASICS:
+ jeśli będzie 15 zgłoszeń + to 1x 50 sd
Wyniki jutro rano :-) tj. 13.08.13
Pozdrawiam, Laurus01

Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńMiss_kasia001
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńBlackEvee
Zglaszam sie :)
OdpowiedzUsuńWelma
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńmerio
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńmerio
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńSapciaaa
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńklusia03
zgłaszam się :)
OdpowiedzUsuń22Lucy22
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńBlackLilou
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńMagda8246
Zg się :D:D
OdpowiedzUsuńjulia.star-doll
~ http://metamorfosisstardoll.blogspot.com/ ♥
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńWioleta123
Zg:)
OdpowiedzUsuńdareczek7
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńSrebrnaBlue
Zgłaszam się! :)
OdpowiedzUsuńMassepaain
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńpunkkokoo
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńEdka2929
Zgłaszam się :)
OdpowiedzUsuńJestem nową obserwatorką .
misiaczek007
zgłaszam się : )
OdpowiedzUsuńZgłaszam się.
OdpowiedzUsuń.Cynamonka.
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńEmma2325
zg się :)
OdpowiedzUsuńGwiazdeczka_952
Zg się, Fruzia331
OdpowiedzUsuńzgłaszam się
OdpowiedzUsuńLipstickFresh
Zgłaszam się :)
OdpowiedzUsuńObserwuję.
Bruno109
Zgłaszam się :)
OdpowiedzUsuńProsiłabym o sd ♥
Wandosz
ZGŁASZAM SIĘ.
OdpowiedzUsuńStokrotka011
zglaszam siee
OdpowiedzUsuńsweet_parysia
Zgłaszam się!Super że robicie takie loterie-bardzo mi się podobają ;)
OdpowiedzUsuńa38013
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńpatrycja_2000
Zgłaszam sie
OdpowiedzUsuńAvril_EmoPunk
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńmissalunia12345
zg się .
OdpowiedzUsuńMissAlexis122
zg sie
OdpowiedzUsuńawentre
zgłaszam się :)
OdpowiedzUsuńLadyconita
wyniki już są :3
OdpowiedzUsuńNie zdążyłam :C
OdpowiedzUsuńmisslola_88
Za późno ;)
OdpowiedzUsuń