piątek, 30 sierpnia 2013

Szybka loteria!


TYLKO DLA OBSERWATORÓW BLOGA!

- zgłoś się w komentarzu 
- napisz swój stardollowy nick 
- obserwuj bloga.


43 komentarze:

  1. Zgłaszam się.

    NieOosiagalna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgłaszam się.Nie mam nic.

    Miss_kasia001

    OdpowiedzUsuń
  3. zgłaszam się
    mam ostatnią sukienkę
    hmmmlaura

    OdpowiedzUsuń
  4. Zgłaszam się, mam ostatnią sukienkę :)




    wyspaso

    OdpowiedzUsuń
  5. Zgłaszam się ;)
    Chciałabym 1 lub 2, ostatnią mam.

    Avril_EmoPunk

    OdpowiedzUsuń
  6. Zgłaszam się :) Mam już nr 3 :)

    _karolcia01_

    OdpowiedzUsuń
  7. Zgłaszam się
    lalagaga4567

    OdpowiedzUsuń
  8. Zgłaszam się

    Super_doll13

    ^_^

    OdpowiedzUsuń
  9. Zgłaszam sięę ;*

    julia.star-doll

    OdpowiedzUsuń
  10. zgłaszam się

    hannalovepretty

    OdpowiedzUsuń
  11. Zgłaszam się.
    LandyGlamour11

    OdpowiedzUsuń
  12. Zglaszam sie (:
    Ta jasna jest piekna!

    miss_miley_van

    OdpowiedzUsuń
  13. zglaszam sie ;)


    thedogkolekcja9

    OdpowiedzUsuń
  14. Mam żółta sukienkę
    _Carolciaaa

    OdpowiedzUsuń