Dziękuję, że przesłaliście tyle zdjęć! Nawet nie spodziewałam się tak wielkiego zainteresowania! Dlaczego ostatnio taka fazę na zwierzęta? Od równo dwóch tygodni mam ponownie własną istotkę na własność. To kotek pers, rudy, kochany, mięciutki. Sama długo zastanawiałam się, czy chcę nowego kota po stracie poprzedniej, Pusi - żywotki, miała 23 lata kiedy opuściła nas. Była ze mną od urodzenia, non stop przy mnie. Piękna, dostojna i elegancka kotka perska. Jednak wszystko się kończy, tak i ona pozostawiła nas. W domu stało się z dnia na dzień pusto, jakby ktoś odciął od nas kawałek ciała. Ja nadal byłam w szoku, więc nowego kota nie chciałam. W końcu rodzice nie pytając mnie o zdanie przywieźli mi rudą kulkę.. Z początku poczułam się, jakby zdradzili Pusię.. ale to było zakochanie od pierwszego wejrzenia!
Pusia.
Tofi.
Kiedy przeglądałam Wasze zdjęcia, dostałam oczopląsu! Wszystko takie piękne, wiec nawet nie wiedziałam jakie wybrać, więc.. wzięłam większość!
Czyż nie są piękne!?
A według Was, który jest najpiękniejszy?
Wolicie psy czy koty? Czy inne zwierzęta?
Dla właściciela najsłodszego zwierzaka 30 sd, a dla najbardziej udzielających się dwóch osób po 20 sd!











Wszystkie sa ładne *-* Najsłodszy ten chomik??? Fruzia331
OdpowiedzUsuńadusiaczek, to maine coon?!
OdpowiedzUsuńTaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :D
UsuńNie udało mi się wysłać zdjęcia mojej Nuty. Kotka, dachowiec, czarno-biały słodziak. :3 ciekawa to była historia. Miałam 5lat, mama przygarnęła ją z pobliskiej... obory. Okazalo sie ze ocalilismy jej życie. Za 2 dni na tej ulicy wylożono trutkę na szczury.. Co za bezlitosni ludzie.
OdpowiedzUsuńTrutkę na KOTY ( nie szczury xD ) Truciznę czy coś.
UsuńAle po co?
UsuńA skad ja mam wiedziec? ;___;
UsuńTrutka na koty?! WTF?! o.O Fruzia331
UsuńRozumiem ból po stracie kota - gdy moja suczka odeszła przez kilka lat nie chciałam nowego zwierzaka. A potem los chciał, że znajomy znał ludzi, którzy mieli młodą labradorkę na smyczy i chcieli komuś ją oddać. Sunia była tak wesoła i biedna (przy budzie), że z rodzicami nie mieliśmy serca jej nie zabrać do domu :)
OdpowiedzUsuńTeraz to mój najukochańszy skarb, uwielbiam słuchać jak drepta, patrzeć jak śpi i najzwyczajniej w świecie się z nią bawić! :)
Zdjęcia piękne, widać, że każdy pupilek ma coś w sobie.
Ogółem wolę psy, niż koty, ale je także bardzo lubię :)
*na łańcuchu
UsuńGłupi błąd xd
Dla mnie np. pies to za duży obowiązek :(
UsuńNiee, przyzwyczaja się do psa :) Najlepiej do jakiegoś malutkiego moim zdaniem :)
UsuńOo mój kociak! ;D Tak to jest maine coon. Rozumiem cię bardzo dobrze i szkoda :<
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Woooow, swietne są te koty. Sama kiedys chciałam takiego, ale słyszalam od hodowcy, ze nie lubią kizii miiizzzii! :D
Usuńadusiaczek, ten twój kot tak wygląda jakby ducha zobaczył xD Fruzia331
UsuńEeeee tam, on jest moim modelem któy ma dziś urodzinki! :>
UsuńJa też nie zdążyłam wysłać zdjęcia swojej Miśki :)
OdpowiedzUsuńAle od razu pokochałam Twoje kotki. Niestety jednej już nie ma, ale myślę, że to bardzo dobra decyzja, ze Twoi rodzice zechcieli wziąć kolejnego kotka. Ja chyba nie wyobrażam sobie teraz, żeby w moim domu zabrakło ukochanego zwierzaka.
Z nadesłanych zdjęć chyba najbardziej podobają mi się ujęcia z góry 2 piesków ( 2 zdj i ostatnie ). To chyba po prostu przez jakoś zdjęcia i ich wykonanie, bo wszystkie pupile są przesłodkie.
+ tak gdzieś wewnątrz jestem chyba większą miłośniczką kotów :3
welma
Ooj teraz już wiem, że podjeli dobra decyzję :D
UsuńO mój Dropuś na 1 zdj *o*
OdpowiedzUsuńLaurus01
sloddziak <3
UsuńOj, więcej niż słodziak :D Fruzia331
UsuńA i jeśli chodzi o pytania, to każdy zwierzak jest słodki, nawet ten co go tu nie ma :) Ja kocham koty i psy oraz żółwie.Wiem, jak to stracić zwierzaka :( Miałam kiedyś jeszcze kochanego jamniczka, do teraz tęsknie.
OdpowiedzUsuńEch, fakt wszystko jest słodkie... no ale dla mnie np. gołe koty są okropne!
UsuńGołe koty są piękne! XD
UsuńGołe koty są piękne xD Fakt, nie ma tak milusio pod ręką jak sie je głaska, bo sierść taka cieplutka, ale tak czy tak są kochane, przypominają mi ufoludki <3
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
UsuńRacja :D Czyli jednak ufo istnieją :D:D Fruzia331
UsuńJejku, nie uwierzysz ale właśnie siedzę i ryczę, dosłownie. Czytając Twoją wypowiedź o Pusi wnioskuję że bardzo ją kochasz i jest dla Ciebie najlepszą przyjaciółką, zarówno ona jak i Tofi. Przypomniał mi się ból po stracie mojej najukochańszej suczki - Śnieżynki. Wszystkie zdjęcia nadesłane są cudowne, każdy pupil ma w sobie coś innego, jak wcześniej ktoś napisał bardziej chodzi o jakość zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńTo racja, była, ba i nadal jest mi bardzo bliska. To tej pory mam w pamięci jak budziła mnie rano liżnięciem w nos, zebym dała jej jeść :D była ona lepsza niż budzik, bo miała tak donośne miałknięcia!
UsuńTofi też jest przekochany, jest tylko 2 tyg. z nami a już chodzi za nami jak piesek :D
Pusia na pewno nie mogła sobie wymarzyć lepszej właścicielki :) 23 lata!?Rzadko komu kot tak długo żyje, powinnaś się cieszyć O.o
UsuńJejku, jak czasem zacznę płakać to nie mogę przestać. Mój kot lepiej niż na swoje imię reaguje na otwierającą się lodówkę :) Śnieżynka była moim najcudowniejszym psem jakiego miałam, mój obecny pies też jest wspaniały ale chyba sama rozumiesz - z czasem przyzwyczajamy się do przyjaciela i ten który był z nami dłużej jest zawsze na pierwszym miejscu :)
UsuńWiem co czujecie :< Fruzia331
UsuńOoo, mój Ciapuś się załapał ;) Strasznie szkodne zwierzę, bo uwielbia wykopywać dziury, ale mimo wszystko takie kochane :)
OdpowiedzUsuńJa miałam kiedyś, kotka Klakierka, zawsze rano mnie budził, i ze mną spał :( Po jego stracie, tak płakałam i tęskniłam, że nawet sensu żyć dalej nie widziałam :'( Tak go rozjechali, na dywanik, że to był najgorszy horror w moim życiu jak go zobaczyłam. Nie będę wam opowiadać ze szczegółami, bo byście się porzygali. Fruzia331
OdpowiedzUsuńOmg, widziałaś to?Masakra, współczuje... :<
UsuńNom, widziałam, bo poszliśmy go szukac na ulice.. i... znalzeźliśmy :// Fruzia331
Usuń:((( masakra
UsuńMoje kochane psiaki tam są :D Najsłodszy jast Tofi ;3 A z piesków pierwszy :)
OdpowiedzUsuńŚliczne masz pieski <3 I dziękuje :)
OdpowiedzUsuńOoo.... widzę że mój piesek również został wyróżniony ,kocham jego uszy w tym zdjęciu . Hmmm... dostanie za to coś specjalnego do jedzenia xD
OdpowiedzUsuńSzkoda , że nie mam zdjęć mojego psa który nie dawno zdechł :C
FinalCarly
Ja tam chyba najbardziej lubię psy i konie, koty lubię tylko małe , ponieważ zawsze gdzieś uciekają i potem nie można ich znaleść zwłaszcza gdy mieszka się na wsi. Osobiście miałąm 13 kotów 7 uciekło, a 6 zagryzł mój pies 3 dni po ich urodzeniu.. ;(
OdpowiedzUsuńaż wkońcu sam zdechł :C
Usuń13 kotów, wow :) Ja też miałam dużo, ale u babci.
UsuńI karmić tyle kotów ;D
UsuńMojego pierwszego psa Kubę uderzył samochód albo tir i wrócił cały z krwi do domu :C
OdpowiedzUsuńI co się z nim stało?
UsuńMiałaś więcej szczęścia, mojego kotka uderzył samochód i kaput :I Fruzia331
OdpowiedzUsuńprzyszedł i po chwili zdechł :C
OdpowiedzUsuń:C
Usuńo matko :***(
Usuńo matko... współczuję Ci... ;(
UsuńChomiczek jest najsłodszy <3
OdpowiedzUsuńkaka0898
No nie? :D
UsuńSłodziak <3
UsuńW imieniu Tinka dziękuję. :D
UsuńRozumiem smutek po stracie zwierzęcego przyjaciela... Dwa tygodnie temu zdechł mi chomik, a wieczorem jeszcze się z nim bawiłam. Pamiętam, jak wchodząc do pokoju patrzyłam w to jedno miejsce, gdzie stała klatka myśląc, że ten dzień był tylko złym snem, ale niestety taka jest kolej rzeczy.
OdpowiedzUsuńNie mogłam długo wytrzymać bez chomika, bez jego ślicznych czarnych oczek i na drugi dzień zakupiłam piątego już chomciora.
Najśliczniejszy dla mnie ten ostatni Piesek. Bardzo przypomina mi mojego Bekusia, ale cieszę się, że zdjęcie Tinka się Wam podoba.
Ciężko mi powiedzieć jakie zwierzę lubię najbardziej, bo mam bzika na punkcie wielu, dlatego też zaczęłam pisać o zwierzętach na blogu.
Myślę jednak, że pies jest tym, bez czego ciężko byłoby mi żyć.
Psy są kochane :)
Usuńchomik najsłodszy
OdpowiedzUsuńNajsłodszy ten drugi piesek ♥
OdpowiedzUsuńWszystkie piękne!Nie ma najpiękniejszego.Takie słodziaki,też bym przesłała zdjęcie,ale mój dwuletni króliczek Bambosz zdechł w dniu zakończenia roku.Bardzo mi smutno i strasznie za nim tęsknie ;(
OdpowiedzUsuńa38013