wtorek, 10 września 2013

Metamorfoza KarOla355

Przed: Gdy zobaczyłam Twoją doll poczułam wielkie rozczarowanie. Masz poziom o którym większość z Nas może pomarzyć (76) a Twoja doll wygląda na maksymalnie czterdziesty. Części twarzy są okropne, bez wyjątku. Zmieniłabym kolor skóry na normalny, lekko różowawy lub ciemny. Z tak długim stażem powinnaś wiedzieć że nie obsmarowujemy eyelinerem dookoła oka i nie malujemy się aż do brwi.
Po: Nie sądzę że jest dobrze bo nie jest. Chyba nigdy nie widziałam żeby ktoś na prawdę dobrze pomalował te oczy. Delikatnie podkreśliłam policzki i zmieniłam fryzurę.

Przed: Stylizacja wbrew pozorom nie jest zła. Połączenie narzutki, bluzki i spodni jest całkiem dobre. Dodatki wszystko psują - błyszczący pasek i buty są zupełnie z innej bajki.
Po: Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy że ten T-shirt i spódnica tak dobrze współgrają! Dobrałam do tego czarne dodatki - buty, torebkę i kapelusz. Myślę, że wyszło dość ciekawie :)

Lepiej przed czy po?

3 komentarze:

  1. Uważam że tutaj metamorfoza faktycznie była potrzebna.Twarz przed jest brzydka.Natomiast po jest ładnie ale nie bosko!Obydwie stylizacje podobają mi się tak samo.

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  2. Metamorfoza bardzo mi się podoba zmieniłam strój i wygląd doll.
    Pozdrawiam KarOla355

    OdpowiedzUsuń