sobota, 14 września 2013

Metamorfoza usunieta123

Przed: Na pierwszy rzut oka jest bardzo ładnie i przede wszystkim oryginalnie. Po dłuższym przyjrzeniu się twarz wydaje się być bardzo ''ciężka''. Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę żeby ktoś dobrze wyeksponował te włosy, za to wielki plus! Makijaż jest dobry, jest dobrze dobrany kolorystycznie. Septum (kolczyk w nosie) to moje ulubione przekłucie dlatego tutaj jestem jak najbardziej na tak! 
Po: Nie zmieniłam zbyt wiele - wykonałam czarno-turkusowy makijaż, bardzo delikatnie podkreśliłam policzki. Zostawiłam septum i ten prześliczny kolor włosów żeby nie było tak zwyczajnie :)

Przed: Świetna, rockowa stylizacja! Skórzana, motocyklowa kurtka idealnie tutaj pasuje i podkreśla całość. Dodatki są jak najbardziej trafione, pozbyłabym się tylko torebki, według mnie średnio współgra z resztą.
Po: Poszłam w zupełnie inne klimaty. Gdy zobaczyłam ten wianek i buty od razu wiedziałam co będzie bazą tej stylizacji. Dobrałam cudowną bluzkę z koronką na rękawach, szorty stworzyłam z dwóch par. Moim zdaniem torebka to świetny dodatek :)

Lepiej przed czy po?

4 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. makijaż lepszy po i stylizacja też bo przed jest tego trochę za dużo na kupę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Makijaże oba ładne, ale wolę po. Po prostu lubię jak włosy nie zasłaniają twarzy :>
    Stylizacja po śliczna, pomimo że nie lubię wianków.

    Zoofinka

    OdpowiedzUsuń
  4. Make-up bardzo ładny i przed i po.W pierwszej twarzy nie podobają mi się włosy,one nigdy mi się nie podobają.Stylizacja po jest śliczna!Jest prosta,ale bardzo fajna ;)


    a38013

    OdpowiedzUsuń