Wszystko co kocham w tej jednej stylizacji. Burgund, musztarda i lata 70. Czas pożegnać lato! Jak dla mnie jesień to najlepszy okres to tworzenia stylizacji - ciepłe swetry, warstwy, parki, botki, ramoneski, jeszcze raz warstwy.. Dziś wyruszam na pierwsze jesienne łowy w sklepach. Będę szukać czarnego lub bordowego kapelusza z szerokim rondem i botków na obcasie. Oczywiście pewnie wrócę z niczym albo z czymś kompletnie innym niż planowałam. A wasza szafa jest już gotowa powitać jesień?:)
Płaszcz - Miss Sixty
Body - Voile
Torebka - Givenchy Tribute
Spodnie - Special Offer
Buty - Young Hollywood
Idealne połączenie płaszcza ze spodniami ;))
OdpowiedzUsuńCiekawa stylizacja i interesujące połączenie kolorów.Bardzo mi się podoba ;)
OdpowiedzUsuńa38013