W tej stylizacji użyłam 2 ciuszków z Archive.Polecam Wam ich zakup, a zwłaszcza zakup bluzki, boska jest <3 Bardzo mi się podobała, miła niespodzianka, że doszła do starplazy ponownie.Moim zdaniem ma trochę za duży dekolt, dlatego założyłam biustonosz BASICS, których pełno na bazaarze po przystępnych cenach, ja kupiłam za 10 starmonet.Ogólnie cała dostawa archive jest fajna, ale w stylizacji użyłam moim zdaniem najlepszych rzeczy.
Biustonosz - BASICS
Bluzka - Archive
Spodenki - Archive
Torebka - Mr.
Buty - WOTW
Co myślicie o tej stylizacji?
Co kupiliście z dostawy?

Bluzka jest nawet ok, ale z tym biustonoszem wyglada brzydko. Dalabym zamiast niego jakis kolorowy-geometryczny top :>
OdpowiedzUsuńArchive jeszcze nie przegladalam, musze to zrobic.
oj oj oj nie najodpowiedniej
OdpowiedzUsuńZgadzam się z komentarzem wyżej.
OdpowiedzUsuńDostawa jest świetna, mi wpadły w oko kurtki oraz spódniczka w gwiazdki.
wyspaso
Mi stylizacja się niestety w ogóle nie podoba.Nie pasują do siebie te spodnie i bluzka.I nie wiem czemu dałaś ten biustonosz?Wygląda wulgarnie,ja równiez dałabym kolorowy top.
OdpowiedzUsuńPodoba mi się bardzo twarz twojej doll ;)
a38013
Tak, nowa kolekcja Archive jest świetna, tak samo jak i Twoja stylizacja. Bardzo mi się podoba połączenie bluzki z najnowszej dostawy do Archive i brązowej kopertówki, po prostu coś ślicznego ♥
OdpowiedzUsuńWandosz