Godzina dodania tego posta to godzina kiedy wychodzę ze szkoły (God save this blogger's magical function). Przeczuwam, że jestem w tym momencie wypompowana z życia. Miłego weekendu.
Bluzka - Bonjur Bizou
Kolczyki - MSW'12
Spodnie - Supertrash Girl
Torebka - Special Offer
Buty - PPQ
Twarz straszna, ale stylka fajna :)
OdpowiedzUsuńStylizacja jest śliczna!BArdzo mi się podoba,jest niebanalna ;)
OdpowiedzUsuńa38013
superowo..tylko twarz troche nie pasuje
OdpowiedzUsuń