Witajcie. Jestem potwornie zmęczona i do tego mój nawet dobry humor zepsuła pewna osoba na stardoll. To jakże upierdliwe dziecko od paru dni nie daje mi spokoju i twierdzi, że jak jej nie pomogę odzyskać konta to mnie oskarży o współudział w kradzieży i zgłosi mnie. Ma poczucie humoru czyż nie? :) Pewnie bym tą całą sprawę olała, ale jednak nie. Bo takie zachowanie trzeba tępić od początku - inaczej takowe dzieci będą myślały, że wolno im wszystko i są bezkarne. Przestrzegam Was wszystkich przed tym i proszę byście nie dali sobą nieraz manipulować. Jutro już piątek i ukochany weekend. Zaraz po powrocie ze szkoły zajmę się robieniem posta i stylizacji do niego z najnowszymi trendami - w końcu obiecałam Wam to :) A teraz powrót do tego, co najważniejsze. Dzisiejszy outfit został stworzony na potrzebę konkursu. Dominują proste, nierzucające się w oczy barwy. Można powiedzieć, że stylizacja jest na typową pogodę jesienną - cieplejsze futerko i spódnica zakrywająca nogi. A oto strój:
Sukienka jako spódnica - Fallen Angel
Golf - Bonjour Bizou
Kurtka - Mark Fast Tribute + Wild Candy
Kamizelka - Fallen Angel
Kopertówka - Archive
Kapelusz - Bonjour Bizou

Bardzo ładnie c;
OdpowiedzUsuńOd twarzy i makijażu, aż po strój!
Ślicznie :3
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba.Stylizacja jest bardzo ładna i szykowna.Jest idealna na tą pogodę.Ślicznie wszystko połączyłaś.
OdpowiedzUsuńa38013
twoje stylki są super .
OdpowiedzUsuń