poniedziałek, 2 września 2013

MIX OUTFITS - HELLO

Cześć, mam na imię Monika i jestem nową redaktorką na blogu. Na stardoll możecie mnie znaleźć pod nickiem moniaaa13. Sarze dziękuję za zaproszenie do pisania. Mam nadzieję, że nie będę zapominać o dodawaniu postów w nawale nauki (praktyki zawodowe i święta skracają mój semestr do 2 miesięcy!). Teraz słów kilka o stylizacji. Spodenki to iście kolarski strój, jednak przez te cekiny stają się całkiem glamour. [brawa za rym:d] Reszta ubrań została dobrana do spodni, tak aby stylizacja miała ręce i nogi. Pozdrawiam ;)


Okulary - Decades
Kolczyki -Nelly.com
Torebka - Gucci Holiday Tribute
Bluzka - Pretty n'love
Spodenki - Versus Tribute
Buty - Elle

4 komentarze:

  1. Witam goraco i zycze powodzenia w pisaniu ;)

    Stylka jest nawet fajna, buty pasuja do spodni i w ogole, ale czegos mi tu brakuje... A moze po prostu te rybaczki to nie moj styl xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, czekam na twoje kolejne posty i życzę powodzenia :)
    Stylizacja mi się podoba, ale jedynie buty nie pasują do całości :(

    wandosz

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej,czekam na inne twoje posty i życzę powodzenia.A ta stylizacja nie jest w moim typie ale czekam na kolejne

    OdpowiedzUsuń
  4. Hejo!Gratuluje Ci ;)
    Stylizacja bardzo ładna,taka letnia ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń