W tym tygodniu biorę na celownik spódniczki midi, czyli za kolano. Absolutnie je uwielbiam. Mimo, iż midi nie odsłania dużej ilości nóg to potrafi nieźle je wydłużyć. Dzisiejsza stylizacja to zabawa fakturami i przeplatającymi się kolorami. Są czernie, odcienie granatu, przebłyski złotych pasków i przygaszonego koloru niebieskiego. Pozdrawiam.
Bardzo mi się podoba stylizacja.Jest ciekawa i godna uwagi.Świetnie wszystko do siebie pasuje.Jedynie ja bym zmieniła buty,ale to chyba dlatego że nie są w moim stylu ;) Ta bluzeczka jest śliczna!Mam nadzieje że uda mi się ją znaleźć w starbazarze jeśli jeszcze nie wyszła z starplazy ;**
Bardzo mi się podoba stylizacja.Jest ciekawa i godna uwagi.Świetnie wszystko do siebie pasuje.Jedynie ja bym zmieniła buty,ale to chyba dlatego że nie są w moim stylu ;)
OdpowiedzUsuńTa bluzeczka jest śliczna!Mam nadzieje że uda mi się ją znaleźć w starbazarze jeśli jeszcze nie wyszła z starplazy ;**
a38013
Zgadzam się w stu procentach z komentarzem u góry :) Stylizacja jest na prawdę godna uwagi, mimo iż nie jest mega złożona przyciąga uwagę :)
OdpowiedzUsuńSpódniczka przyciąga uwagę, ładnie to wszystko razem wygląda C:
OdpowiedzUsuń