poniedziałek, 9 września 2013

Mix Outfits - trendy jesień 2013 część II

Witajcie. Dzisiaj przedstawię Wam kolejny trend -  kiedyś był kojarzony jedynie ze szkolnym mundurkiem, a dzisiaj został ochrzczony "nową czernią". Pewnie już wiecie o czym mowa... Granat i wszelkie odcienie koloru niebieskiego zawładnęły światem mody i pokazami największych projektantów. Zarówno solo jak i w połączeniu z czernią prezentuje się olśniewająco. A oto co udało mi się stworzyć:


Bluzka - Stardoll Academy + Fallen Angel
Sukienka jako spódnica - Fallen Angel
Buty - DvF
Bransoletka - Limited Edition
Torebka - Antidote + Happy Unity Day Of Germany + Liu Jo


Spodnie - Archive
Sukienka jako podszewka i bluzka - Archive
Bluzka - Stardoll Academy
Płaszcz - It Girls
Buty - Chanel Tribute
Pasek - It Girls

Jedna, wylosowana osoba, która skomentuje ten post otrzyma nagrodę niespodziankę 
w postaci jakiegoś cennego ubrania :)

10 komentarzy:

  1. obie stylizacje są cudowne, ale druga bardziej mi sie podoba :>

    OdpowiedzUsuń
  2. mi się osobiście bardzo podoba stylizacja nr 1, zauroczyła mnie ta sukienka jako spódnica, idealna! *_*

    CudneOczka

    OdpowiedzUsuń
  3. Suknia w pierwszej stylizacji jest zniewalająca, chociaż wolałbym ją chyba bez futerka. Ogółem świetny outfit :)

    A druga jest przecudowna- granat jest teraz w modzie ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Stylizacje są POWALAJĄCE!Nie widziałam lepszych.No są po prostu BOSKIE!Strój nr.1 jest na prawdę cudny,a drugi to jest arcydzieło!Pięknie!Masz wielki talent!OMG ta druga stylizacja jest niesamowita!!!

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  5. WOW! Świetne stylizacje :D W pierwszej ta sukienka ma bardzo fajny dół i mam nadzieję, że da się ją znaleźć w sb :) Obie z klasą i zachwycają.

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  6. Stylizacje wyszły świetnie, duży plus za obydwie pary butów, które uwielbiam!

    CzarnaRebecca

    OdpowiedzUsuń
  7. Genialne są te twoje stylizacje. Wyglądają niesamowicie i współgrają ze sobą :)
    Jednym słowem brawo. W drugiej stylizacji mimo że kolor zlewa się ze sobą wspaniale to wygląda.


    wyspaso

    OdpowiedzUsuń