Witajcie. Nie jest to post z najnowszymi trendami, ale coś dodać muszę. Taki efekt braku czasu... Z komentarzami widzę ostatnio dość krucho. I skąd tu wziąć motywację do pisania? Ajajaj... Nie rozpisuję się już z oczywistych powodów, oto stylizacja:
Kurtka - Bonjour Bizou + Gucci Holiday Tribute
Kurtka jako kamizelka - Limited Edition
Spódnica - Tingeling + Pretty n'Love
Buty - Rio + Yves Saint Laurent Tribute
Tornister / Torba - Versus Versace Tribute
Okulary - Archive + Chanel Tribute + Bonjour Bizou
Kapelusz - Bonjour Bizou
Kocham tą kurtkę, bardzo chciałabym ją mieć :) muszę poszperać trochę w bazarku. Od samego początku uwielbiam Twoje stylizacje, ta również mnie nie zawiodła! :)
OdpowiedzUsuńswietna stylizacja, bardzo mi sie podoba! :)
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńPrześliczna!
OdpowiedzUsuńŚliczna stylizacja!Boska!Kurtka bardzo fajna.Wszystko gra ze sobą idealnie ;)
OdpowiedzUsuńa38013