Choć uwielbiam proste stroje, lubię dodawać czasem jakiś interesujący akcent. Właśnie najczęściej wybieram panterkowy wzór czy to na bluzkach, spodniach czy butach. Dzisiaj pokażę Wam moje ulubione rzeczy właśnie te z panterą w roli głównej! A już w piątek, w serii - Lekko o modzie... zaprezentuję Wam Nasze stardollowe wersje panterki!
Jedna z moich ulubionych torebek. Zakupiona w River Island w poprzednim sezonie. Jest bardzo pakowna, przyciąga wzrok prawie każdego. Właśnie element panterki jest jej główną ozdobą. Pasuje prawie do wszystkiego, jednak najlepiej spisuje się przy prostych stylizacjach.
Kocham tą marynarkę, każdy jej centymetr! Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może się ze mną zgadzać. Jednakże czasem jest mi trudno wkomponować ją w całość. Najczęściej zakładam ją do prostych bordowych rurek i czarnego t-shirtu. Wtedy wygląda wręcz perfekcyjnie!
Tą bluzkę-baskinkę zakupiłam specjalnie na małą uroczystość szkolną. Założyłam ją już parę razy. Najczęściej noszę ją z prostą, czarną spódniczką lub po prostu z granatowymi rurkami. Bardzo lubię ją, ponieważ przyciąga wzrok każdego! :)
Tak właśnie chodziłam ubrana w wakacje ;) Uwielbiam taki luzacki styl, więc szerokie, luźne bluzy to cała ja. A żeby nieco urozmaicić całość tej prostej, ba banalnej stylizacji trzeba dodać mocniejsze akcenty. Akurat w tej dodałam kochaniutką czapkę i właśnie - panterkowy plecak! Cała ja!
Jak tym razem podobają się Wam moje rzecz? Co o nich sądzicie?
Z komentarzy wylosuję osobę, która zgarnie 300 sm.
Już w piatek stardollowa wersja pantery!
Czekacie na to?

ładne... na ostatnim zdjęciu to chyba nie ty.. tak mi się zdaje ;P
OdpowiedzUsuńKaskamaska
Zgadza się. Ostatnie zdjęcie to nie ja :)
UsuńCudowne ubrania :) Ja niestety nie posiadam nic w panterkę, za to moja przyjaciółka ma bzika na punkcie tego wzoru! :)
OdpowiedzUsuńMarynarka i bluzka z baskinką są świetne - panterka przekonuje mnie właśnie tylko w ubraniach, jako dodatek mi się nie podoba (:
OdpowiedzUsuńFajnie, że dodajesz takie posty.
Ubóstwiam bluzkę z baskinką *.*
OdpowiedzUsuńŚwietna marynarka *w*
OdpowiedzUsuńGenialna marynarka! Jednak ja nigdy nie ogarnę dziewczyn, które chodzą w czapkach w lato a zimę mają odkryte głowy...
OdpowiedzUsuńDokładnie! :D
UsuńNie mogę patrzeć, jak jest -30 a niektóre bez szalika i czapki...
Brr.
cudne ciuchy i stylówa :D
OdpowiedzUsuńchcialabym ;))
OdpowiedzUsuńnie przepadam za panterka, ale plecak to masz cudny :>
OdpowiedzUsuńBardzo ładne ubrania!Uwielbiam ten wzór!Szczególnie kocham łączyć moją czarną skórzaną krótką spódniczkę z rajstopkami właśnie w panterkę.Świetnie to wygląda ze złotymi dodatkami ;)
OdpowiedzUsuńa38013