Czytając Wasze komentarze odnośnie przedłużenia terminu uznałam, że należy się Wam słowo wyjaśnienia. Termin oddawania prac został tak radykalnie przedłużony, ponieważ chcę, aby wszyscy w tym pierwszym etapie oddali swoje prace. Musimy wybrać tą jedyną szóstkę, by potem już iść z Naszym planem etapów. Jeśli natomiast byłoby mniej osób, nie dałoby rady inaczej rozdzielić zadań. Tymczasem niektóre grupy mają oddanych tylko 5 prac, więc nijak nie możemy kończyć etapu. Przepraszam Was za wszelkie problemy!
Osoby, które oddały już swoje prace mogą też zmienić je. Wyślijcie je na maila jurora grupy i koniecznie dopiszcie, że to Wasza druga praca.
Dodatkowo, jeżeli macie do mnie jakieś sprawy, które nie cierpią zwłoki piszcie do mnie na Gadu - 9560014. Na tygodniu nie będzie mnie na Stardoll. Dopiero w piątki wieczorem będę zaglądać na moje konto. Także będzie z blogiem - codziennie zaglądam, jedynie sprawdzić co się dzieje, ale wszelkie sprawy związane z nim będą załatwiane dopiero w weekendy. Mam nadzieję, że wybaczycie mi.
Okey c;
OdpowiedzUsuńZobaczę... może wyślę coś lepszego!
Ojej, dziękuję, jesteś kochana :*** <3
OdpowiedzUsuńA kiedy będziecie sprawdzać prace? Bo nie dostałam jeszcze maila od Aldony? ;)
OdpowiedzUsuńbad_lady123
Ja prace, które są nadsyłane sprawdzam codziennie. Ale każdy opiekun pewnie inaczej to robi :)
Usuńa nie byłoby lepiej poinformować osoby, które jeszcze nie wysłały prac w KG?
OdpowiedzUsuńWysłałem kopalni chwilę, ja nie zamierzam zmieniać, bo bardzo lubię to, co zrobiłem.
OdpowiedzUsuń