Ogłaszam wszem i wobec, że Komentatorem Miesięcy zostaje..
MISS_MILEY_VAN
Masz do wyboru dwie nagrody - doładowanie SS na 2 tygodnie lub 100 SD.
Zgłoś się do mojej Księgi.
Od tego dnia do końca września rozpoczynamy nową turę na Top Komentatora. Macie szansę ponownie zgarnąć SD lub doładowanie! Opłaca się, prawda?
Gratuluję i życzę pozostałym powodzenia!

Gratuluję serdecznie. Jak najbardziej zasłużona wygrana, bo jej komentowanie to nie tylko jedno zdawkowe słowo, ale szersza opinia :)
OdpowiedzUsuńGratuluję, zasłużyła :)
OdpowiedzUsuńGratuluję myślę, że zasłużyła na to :)
OdpowiedzUsuńwandosz
O, jeny!
OdpowiedzUsuńNaprawdę bardzo dziękuję, miło mi się zrobiło, zwłaszcza, że była taka przewaga głosów.
Oczywiście, nadal będę starać się komentować, bo wiem jak ważna jest dla Was opinia czytelników.
Z resztą, to sama przyjemność :)
Bardzo serdeczie gratuluję! Będę się starać przez przyszły miesiąc. :)
OdpowiedzUsuńGratulację, właśnie na nią oddałam swój głos :))
OdpowiedzUsuńGratuluję, zasłużyłaś :)
OdpowiedzUsuńPrzewidziałam, że wygra miss_mile_van, poniewaz jest bardziej rozpoznawalną osobą niż my. Gratuluje.
OdpowiedzUsuńOsobiście uważam, że wygrałam, gdyż jestem stałą obserwatorką bloga, a posty komentowałam już od marca :)
UsuńNo ja też komentuje od marca..
UsuńGratuluję ;***
OdpowiedzUsuńa38013