sobota, 7 września 2013

Zapytanie.


Dzisiaj właśnie skończył się termin oddawania prac do Bitwy na Style. I mam właśnie pytanie do Was - potrzebujecie jeszcze trochę czasu? Proszę, aby jurorki napisały też, co o tym sądzą.


12 komentarzy:

  1. Jestem jak najbardziej zdania by dać jeszcze kilka dni na przygotowanie prac, ponieważ osobiście nie otrzymałam ich aż od 5 osób - czyli prawie połowa mojej grupy.

    http://i40.tinypic.com/rwrxvb.png - tutaj jest link z obrazkiem. Te osoby, które nie są zaznaczone czerwoną kropką nie dostarczyły jeszcze prac.

    Poza tym liczyłam na większe zaangażowanie osób w ten konkurs. I przeraża mnie ta liczba niedostarczonych prac. Jeżeli teraz połowa grupy nie oddała ich, to co będzie później? Aż boję się myśleć. Jeżeli w coś się angażujecie to proszę włóżcie w to trochę wysiłku. Nawet jeżeli w tym terminie nie mogliście oddać prac to proszę napiszcie i powiedzcie powód przynajmniej. To wszystko jest do zrozumienia, bo każdy jest tylko człowiekiem. To chyba tyle z moich wywodów na razie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W mojej grupie jest podobnie aż 6 osób wysłało.. Zastanawiam się, czy pisać do osób z grup z przypomnieniem..

      Usuń
    2. Właśnie też nad tym myślałam już

      Usuń
  2. Hmmm jeśli chcecie przedłużyć czas to może warto by było wprowadzić możliwość zamiany pracy? Bo teraz nie wiem czy wysyłać swoją, czy jeszcze nad nią popracować.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W mojej grupie osoby miały prawo do zmiany prac normalnie do upływu terminu oddawania prac :)

      Usuń
    2. Na prawdę? Okej, Kejt wiec wysylaj druga jesli chcesz :)

      Usuń
    3. Tak, pozwalałam. Zanim upłynie termin to przecież mogli stworzyć coś nowego, lepszego - wena nadeszła itp. :) I jak najbardziej mieli prawo do zmiany

      Usuń
  3. Nie wiem, czy ktos zapomnial czy odpuscil, ale dla mnie to dziwne...
    Nie dziwie sie, ze przedluzylyscie termin, bo nie ma nic gorszego niz niechec uczestnikow, ktorzy z poczatku zachwyceni pomyslem, potem sobie odpuszczaja.

    Nie wiem tylko, czy nowej pracy nie wyslac, bo przyznam ze ostatnio trudno mi cos zrobic 'w czerni', a wyslana praca tez nie do konca mnie zadowala ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Szczerze mówiąc to nie wysłałam jeszcze pracy bo nie mam konta na o2 a wczoraj nie zdążyłam założyć.Mam pytanie:można jeszcze wysłać pracę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A po co konto na o2? Przecież masz maila pewnie innego. Tak.

      Usuń
    2. No mam ale mój juror ma maila na o2

      Usuń
    3. Ale nie musisz mieć takiego maila jak Twój juror. Możesz wysłać ze swojego...

      Usuń