Pokazywanie postów oznaczonych etykietą van_nessa11. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą van_nessa11. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 10 września 2013

#3. Hot or Not

Witamy w kolejnej odsłonie Hot or Not. Dzisiaj ocenie podlegają : BlackTolly, MissAlexis122, naati8 i FinalCarly


BlackTolly:
Van_nessa11 - Nie podoba mi się dobór dodatków do stroju. Okulary i naszyjnik nie pasują do stylizacji a butów nie lubię. Dla mnie NOT.

misslola_88- Na pierwszy rzut oka totalnie nie pasują mi tutaj białe dodatki! Są za dziewczęce, bardzo przyciągają uwagę co mają robić nie one, a dół stroju. Gdyby je zakryć, jest nie najgorzej, torebka ładnie komponuje się z wzorami na sukience. I jak najbardziej moim zdaniem buty są okej.  Przeszkadza mi tutaj trochę twarz doll, szczególnie mocno różowa szminka. Włosy również zmieniłabym na dłuższe. Daję ponownie Hot/Not.

Wersja poprawiona:

misslola_88- Zdjęłam białe dodatki i dodałam okulary w odcieniu wzorów na sukience. Mała zmiana, ale dla mnie korzystna.



MissAlexis122:

Van_nessa11: Miałem problemy z tą stylizacją na początku było Not, ale po bliższym spojrzeniu zmieniłem ocenę na Hot -. Przeszkadza mi kurteczka HB.

misslola_88- Uważam że połączenie butów, spodni i tej torebki jest fatalne. W ogóle mi się nie podoba. Jednak jeśli spojrzy się na całość, nie jest najgorzej, kolorystyka jest b.dobra. Widzę że w tym przypadku mamy z Piotrkiem zupełnie odmienne zdanie, ponieważ moja ocena to ledwo Hot/Not.

Wersja poprawiona - Wyrzuciłem kurteczkę Hb i dodałem pod kamizelkę czarną bluzę. Całość prezentuje się całkiem dobrze.


naati8:


Van_nessa11 - Nie podoba mi się. Buty odpadają i nie pasują do stylizacji, brakuje mi dodatków i góra stylizacji jest przepełniona. Daję NOT.

misslola_88- Hmm, jest jest najgorzej. :) Może trochę przekombinowałaś dodając tutaj te zupełnie nie pasujące buty, ale reszta jest okej. Przyznam, jest oryginalnie, nie do końca w moim stylu, ale  w górnej części outfitu nie mam się do czego przyczepić. Podoba mi się taki drobiazg, coś wystające z dekoldu ładnie się komponuję z różem do policzków doll. Ostatecznie daję Hot/Not.




Wersja poprawiona : Postawiłem na mocny Total look, bardzo modny trend w tym sezonie. Zmieniłem górę i dodałem srebrny naszyjnik.
FinalCarly:
Van_nessa11 - Stylizacja bardzo mi się podoba, świetnie dobrane dodatki. Uwielbiam połączenie butów i torebki. Daję Hot.
misslola_88- Mam tutaj trochę inne zdanie niż Piotrek. Nie ma tutaj nic powalającego, ale z drugiej strony wszystko jest poprawnie, z wyjątkiem tej torebki, która moim zdaniem jest zupełnie z innej bajki i nie pasuję tutaj kolorystycznie. Reszta jest poprawna, prosto ale ładnie. Bluzka, płaszczyk i buty ładnie ze sobą współgrają. Moja ostateczna ocena to Hot/Not.

Wersja poprawiona:

misslola_88- Zmieniłam spodnie z szortów na długie i dodałam białą torebkę ze złotymi elementami. Tak jest o niebo lepiej! :)

wtorek, 3 września 2013

Hot or Not #2

Witajcie! Dzisiaj przedstawimy Wam naszą 2 odsłonę działu Hot or Not. Tym razem naszej ocenie poddani będą: dominikadomcia, Adix_xD, miss_mily_van oraz Fruzia331. Zapraszamy!

dominikadomcia
misslola_88-  W sumie nie wiem co można powiedzieć o tej stylizacji. Jest po prostu ładna w swojej prostocie. Nadaję się do reklamowania w konkursie MSW, to są te klimaty :) Czerń i blady róż łądnie ze sobą kontrastują. Bez zastanowienia daję HOT.


Van_nessa11- Bardzo mi się podoba połączenie pastelowego różu z czernią. Pasek idealnie pasuje do klamerek przy spódnicy i kopertówki, a bukiecik dodaje uroku. Jesteś HOT

 Wersja poprawiona przez misslola_88:
misslola_88- Postanowiłam nadać trochę lekkości stylizacji, i zmienić tą długą czarną maxi. Moim zdaniem, o wiele lepiej doll wygląda w tej sukience, jest ona jasna i dodaję uroku całości.


Adix_xD
misslola_88- Czarno to widzę... Nie wiem co tu robi ta torebka, zupełnie tutaj nie pasuje. Bolerko (rękawy) moim zdaniem nie wyglądają tu dobrze, szczególnie w połączeniu z wielkim kapeluszem i naszyjnikiem. Zmieniłabym bolerko, na jakiś elegancki, czarny żakiet, wtedy by było o wiele lepiej. Do reszty nie mam zbyt dużych zastrzeżeń. Daję Hot/Not.


Van_nessa11- Podoba mi się, szkoda tylko że dodałaś ogromny, czarny kapelusz, który moim zdaniem nie pasuje do delikatnej stylizacji. Daję Hot-

Wersja poprawiona przez Van_nessa11:

Van_nessa11- Nie wielka zmiana w stylizacji, zdjąłem kapelusz, który strasznie mi przeszkadzał.


 
miss_miley_van
misslola_88- Coż, moim zdaniem zawsze robisz genialne outfity, więc byłam pewna że ten też taki będzie. I się nie myliłam. Wszystko bardzo mi się podoba, torebka świetnie komponuje się z topem. Taki elegancko- ekstrawagancki outfit. Oczywiście daję Hot!

Van_nessa11- Bardzo mi się podoba, nic bym nie zmieniał. Świetnie dobrałaś torebkę do topu HB, a białe spodnie dodają lekkości. Daję Hot+


Wersja poprawiona przez misslola_88:
misslola_88- Jak pisałam, nic bym tutaj nie zmieniła ale skoro już musiałam, to zmieniłam jasne spodnie, a zwykłą czarną maxi. Myślę że tak jest dobrze, nie wiem czy lepiej ale mi się podoba. Spódnica nadała stylizacji elegancji.


Fruzia331

misslola_88-  Nie jest tak źle :) Oczywiście, nie jest to jakaś rewelacja, szczególnie przeszkadza mi tutaj ta czapka. Nie wiem skąd ty ją tutaj wzięłaś. Reszt nie będę się za bardzo czepiała, jest poprawnie. Prosto, nawet bardzo prosto, ale poprawnie.


Van_nessa11- Nie podoba mi się. Tylko top i buty do siebie pasują. Nie potrzebnie dodałaś czapkę, która jest trochę za wysoko a top odsłania bieliznę doll. Przeszkadza mi również brak dodatków. Daję Not


Wersja poprawiona przez Van_nessa11:


Van_nessa11 - Postanowiłem zostawić tylko top i do niego dobrać inne rzeczy. Stylizacja na letnio. Wystającą bieliznę zakryłem białą bluzką, do której dobrałem białe szorty i torebkę. Narzuciłem jeszcze błękitną, rozpiętą koszulę i sandałki.



Podoba Wam się ?
Zgadzacie się z ocenami?

wtorek, 27 sierpnia 2013

Hot or Not #1.


Witajcie! To nasz pierwszy post z serii Hot or Not. Mamy nadzieję że przyjmiecie nas ciepło i chętnie będziecie komentować nasze notki. Na pierwszy ogień idą:  NieOosiagalna,kinkietkinkiet, Kaskamaska oraz bad_lady123.


NieOosiagalna


misslola_88- Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być okej, jednak po przyjrzeniu się zaczyna mi tu coś nie pasować. Moim zdaniem spodnie oraz pasek są tutaj zbędne, tylko przytłaczają i psują stylizację. Reszta jest znacznie, ładnie to razem współgra. Jeśli mogłabym zmienić cały outfit, zrezygnowałabym z czerni, a na jej miejscu użyłabym bieli lub różu. Ogólnie nie mam wielu zastrzeżeń, jednak moja ocena to Hot/Not.

Van_nessa11- Jak dla mnie wszystko jest poprawnie. Przeszkadza mi tylko błyszcząca torebka. Dla mnie jesteś Hot.


















   

 
Wersja poprawiona- Błyszcząca torebka została zastąpiona workowatą. Spowodowało to że stylizacja na górze nie jest już tak zapełniona.


kinkietkinkiet

misslola_88- Tutaj mogę spokojnie powiedzieć że mi się podoba. No może  z wyjątkiem tej torebki która moim zdaniem jest z zupełnie innej bajki. Outfit jest bardzo ciekawy i z pazurem. Podobają mi się faktury sukienki które stworzyłaś poprzez nałożenie na siebie bluzki i spódnicy. Bez zawahania daję Hot/Not.




Van_nessa11- Stylizacja jest świetna, ciekawie wykorzystałaś różową bluzkę HB. Brakuje mi tu jednak jakiegoś różowego akcentu. Mimo to daję ci Hot.



















                                    



Wersja poprawiona- Czarne buty zamieniliśmy na sandałki z różowym akcentem.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Kaskamaska

misslola_88- Góra stylizacji moim zdaniem jest bardzo ładna. Kolory dobrze współgrają, nie gryzą się. Bluzka dobrze komponuje się z okularami a kapelusz z kopertówką. Jednak dolna partia outfitu jest już nieco gorsza. Nie podoba mi się tutaj użycie tej maxi, zwyczajnie tu nie pasuję. Moja ocena to Hot/Not.


Van-nessa11- Dla mnie góra jest poprawna lecz dół już nie. Długa spódnica nie pasuje do jeansowej kurtki. Przeszkadzają mi również latające okulary.Hot/Not















                                                                               




Wersja poprawiona- Zamieniliśmy dół na krótszy i odsłoniliśmy buty.  

bad_lady123



Van_nessa11- Stylizacja poprawna, nie pasują mi tylko buty i torebka które są w zupełnie innym kolorze. Daję Hot/Not.             
                                                          

misslola_88- Wszystko jest tutaj z innej bajki!
Spódnica baletnicy, bluzka jak z horroru i buty klauna- to nie jest dobre połączenie. Jednak jak popatrzy się na to z innej strony, może nie jest aż tak źle. Daję Ci Hot/Not.


                                                                                  Wersja poprawiona - Ciężko mi było dokonać tylko jednej zmiany, ponieważ nie masz zbyt dużej szafy. Jednak co nie co udało mi się poprawić. Bluzkę i spódnice zamieniłam na sukienkę. Moim zdaniem dobrze ona współgra kolorystycznie.

Jak się Wam podobają stylizacje?
Lepiej przed czy po? Która jest najlepsza?