piątek, 23 września 2011

Metamorfoza MissAsia4

Przed - Ładnie, ale usta troszkę za nisko. Fryzurka jest ładna, koloru nie lubię .Makijaż staranny, jest spoko.
Po - Bardziej dziewczęco. Usta podniosłam wyżej, makijaż zielono biały. Zmieniłam miejsce pieprzyka, włosy i ich kolor . Policzki pomalowane fioletowym i różowym pudrem.

Przed - Ładnie, pasuje Ci w bieli. Ciekawa kompozycja.
Po- Totalne przeciwieństwo, postawiłam na czerń chodź nie jestem zachwycona .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz