sobota, 24 września 2011

Metamorfoza Inga1999

Przed- Prosto z mostu, nie podoba mi się . Jakoś tak nie naturalnie. Nie lubię i nigdy nie lubiłam czarnych włosów i brwi . Makijaż em jakoś do mnie nie przemawia. Fryzura, oczy i usta w porządku.
Po - Delikatniej, uwielbiam blond włosy , tak delikatniej połapiesz się .

Przed - Strój do mnie nie przemawia, jest już dość oklepany. Połączenie jest ok.
Po - Bardziej podobasz mi się w tej wersji. Nic specjalnego ponieważ nie mam weny. : )

1 komentarz:

  1. hej, chciałabym was wszystkich serdecznie zaprosić (komentatorów i właścicielke) na mój blog; http://sasiaa-smile.blogspot.com
    blog liczy 233 obserwatorów (liczba wciąż rośnie) acz komentarzy malutko. :((
    Więc serdecznie zapraszam do komentowania i śledzenia nowych postów na sasiaa-smile . :D
    do właścicielki; ja już obserwuje twój blog teraz twoja kolej :)

    OdpowiedzUsuń