Przed- Prosto z mostu, nie podoba mi się . Jakoś tak nie naturalnie. Nie lubię i nigdy nie lubiłam czarnych włosów i brwi . Makijaż em jakoś do mnie nie przemawia. Fryzura, oczy i usta w porządku.
Po - Delikatniej, uwielbiam blond włosy , tak delikatniej połapiesz się .
Przed - Strój do mnie nie przemawia, jest już dość oklepany. Połączenie jest ok.
Po - Bardziej podobasz mi się w tej wersji. Nic specjalnego ponieważ nie mam weny. : )



hej, chciałabym was wszystkich serdecznie zaprosić (komentatorów i właścicielke) na mój blog; http://sasiaa-smile.blogspot.com
OdpowiedzUsuńblog liczy 233 obserwatorów (liczba wciąż rośnie) acz komentarzy malutko. :((
Więc serdecznie zapraszam do komentowania i śledzenia nowych postów na sasiaa-smile . :D
do właścicielki; ja już obserwuje twój blog teraz twoja kolej :)