Dziękuję wam za mile spędzone chwile, będę wszystko miło wspominać, bardzo przywiązałam się do Sary i Ani ale czas zamknąć ten etap w życiu, zastanowię się nad zostaniem na blogu metamorfozy mogę robić z innego konta przemyśle to :)
napiszcie kiedyś do mnie : 1 7 2 6 8 6 7 8
:***
żegnajcie :)
tram12345
Nie cierpię pożegnań!
OdpowiedzUsuńWięc żegnaj, ale zastanów się dobrze...
OdpowiedzUsuńŻegnaj, zgadzam się z Maricą , - zastanów się dobrze....
OdpowiedzUsuń